Construction Simulator 2 - "İnşaat Simülasyonu" - Ana Konu

Direk Telefondak oyunu aktarmışlar umarım grafikler düzelirde ps 4 de güzel bir simülasyon oyunu oynarız

grafikler falan düzelmeyecek tamamen bu

Truck Simulator America da PC’ye portlanıyormuş ki zaten Jujubee bu işi biliyo öyle olacak herhalde :smiley:

Ya şimdi bu construction simulator 2 yi mobilde oynayan adam pc de niye yeniden para verip alsın ki vermesi için bi neden yok oynaması için bi neden yok! Aynı oyun :smiley:

Yayından bilgiler;
Bundan sonraki PC sürümü geliştirmeye başlanacakmış. Multiplayer destekleyecek.
Fakat bunda multiplayer olacak mı anlayamadım hala yeni sürüm için mi dedi bunun için mi karıştırdım.

Cuma günü İngilizce yayın olacakmış.

Sonuç olarak bu sadece bir PC portu o yüzden oynanılıp geçilecek. Sonraki sürüm Construction Simulator 2015 seviyesinde olacak. Bunca zaman duyuru yapmamalarının nedeni de diğer sürümün bitmemiş olması. Mobili PC’ye yükselterek çıkarma kararı almak zorunda kalmışlar.

İngilizce canlı yayınlar

Multiplayer olayı kesinlikle zaten yok. Bir sonrakinda olacak. Yalnız stüdyonun başında adam yayında bira içti ya ne güzel :smiley:

1 Beğeni

bunda fps tarzı olcak mı yoksa uzaktan mı sürücez

hayır videoda ne görüyorsan o olacak direkt mobil sürümün pc konsol versiyonu ama azcık daha farklı

Belli zaten farkl baya

Sanırım yanlış çevirmişsin, hepsi için sorduk yada cevap alamadık demiş.

Çeivirden çevirmiştim yanlış olabilir dedim zaten :slight_smile:

2 Beğeni

Steam’de listelendi.

çok bir şey olmasa da construction simulator 2 nin gamescom videosu 12 eylülde çıkıyor…

1 Beğeni

12 Eylül’e çok az kaldı. Çarşamba akşamına denk geliyor. Akşamdan önce ilk izlenim videosunu yayınlayabilirsek 20…00’de canlı yayın olabilir :slight_smile: Aynı gün Assetto Corsa Competizione de çıkıyor :slight_smile:

1 Beğeni

Oyun geldi ben test yapıp sonra da ilk izlenim videosunu çekicem akşamdan önce yayınlamış oluruz :slight_smile:
670mb indiriyor 2.3gb yer istiyor.

Çok daha basit duruyor :frowning:

videoyu çektim montajlıyorum ama ne diyim sarmıyo be

Zaten gördüğümüz bildiğimiz oyunu biz yine niye oynayalım ki? Sarmaması çok normal