Cities: Skylines - Screenshots

Harika :heart_eyes: :ok_hand: :+1:

1 Beğeni

Bugün yanından e-5 gibi bi otoban yapıcam derken yarısı harabeye döndü, düzelince yeni fotoğraflar gelecek :slight_smile:

Aslında harita da olsa böyle dümdüz, neler neler yapmazdım ki…

Bu arada şu yandaki kısım da yapıldı biraz. Tabi sıfırdan başlayıp daha iyisini yapmak en rahatı olur herhalde

3 Beğeni

İstanbul’da sıradan bir akşam

4 Beğeni

Modsuz DLCsiz oynamak gerçekten çok sıkıntı ama olduğu kadar :smiley:

5 Beğeni

Uydu kent denemesi (Tabi ana kent yok daha :))

7 Beğeni

Banliyön ve Viyadüklerin (Kasaba çeşidi olan anlamında) var mı? Sahi Teyzeköy projesinin etaplarına ne oldu bir gelişme var mı? En son yol yapım çalışmaları sırasında harabeye dönmüştü hani :rofl:

2 Beğeni

Banliyö direkt burası hocam, o şehir tipini sevdiğimden hep oradan başlıyorum tasarlamaya. Teyzeköy ise iptal, direkt ataköy benzeri bir şey yapmaktansa kendi ortaya çıkardığım bir şey olsun bu kez diyorum :slight_smile: ama kim bilir belki gelecekte öyle bir yerleşim de kurgulanır

2 Beğeni

9 Beğeni

Arada sarıyor bu oyun :smiley: 50 bin nüfusa ulaştım ve trafik yoğunluğu hala %80’in üzerinde mucize gibi şaşırıyorum :smiley:

7 Beğeni

Ben en fazla 150 bine kadar çıkmıştım. üstelik 1:1 ölçekle hem de gökdelensiz

2 Beğeni

Valla büyük başarı, bir yeri düzeltiyorum başka bir yer patlak veriyor çok kafa yorduruyor :smiley:

2 Beğeni

Dün 50 bugün 80bin :smiley: Trafik hala %80 civarında inanılır gibi değil :smile:

9 Beğeni

Bir süredir (3-4 ay kadar) hiç girmediğim şehrime tekrardan bi el atayım dedim.
Sadece ana yollar vardı şehri oluşturmaya başladım bir haftada bu noktaya getirdik çok şükür.
Mükemmelliyetçi olan insanlar için bu oyun tam bir işkence maalesef işi bitiremeden bırakamıyor ve çok zaman alıyor :smiley:
O yüzden fotoğrafları alıp tekrardan sildim oyunu bir süreliğine ve sizinle paylaşmak istedim.

Daha yapacak çok işimiz var ama şimdilik bu kadar :smile:

8 Beğeni

2 Beğeni
  1. oyun çıkacak diye silmeden önce yaptığım son şehir

5 Beğeni