Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

27 Ekim 2102 tarihinde; nükleer savaşın 25 yıl sonrasında geçecek, bundan önceki tüm oyunlardan önce.

(teaser’dan)

1 Beğeni

rockstar firmasının yaptıgı yarış oyunu olan midnight club los angeles hatırlıyan varmı? (dub remix versiyonu enfesdi) 7. haziranda xbox geriye uyumluluga ekleniyor.:hugs:

4 Beğeni

Aynı zamanda GTA: San Andreas ve Table Tennis -tam adını unuttum- de gelecek aynı şekilde.

1 Beğeni

Ubisoft Assassin’s Creed Odyssey’i duyurdu. Detaylı bilgi E3 2018 fuarında gelecek.

2 Beğeni

Gururlu olmak başka bir şey tabi

1 Beğeni

Ets 2 veritabanına yeni bir dlc eklenmiş. Baş harfi P :smiley: Sizce ne olabilir, tahmininiz var mı ?
screenshot

:blush::blush::blush::blush::blush: SimülasyonPark DLC

2 Beğeni

Hayırlı işlerrr :smiley: :smiley: :+1:

Herkese merhaba. Sizlerden bir istirhamım olacaktı. Özellikle skin modlarıyla uğraşanlarınızdan. Elinde düzgün çalışan yeni Scania S ve R ın şablonu olan var mı acaba?

bu ay escape from tarkova başlayabilirim :smiley:

1 Beğeni

Işıne yararmı bilmiyorum son sürüm de denemedim

1 Beğeni

Ubisoft, kendi mağazası Ubisoft Store’a sessiz sedasız TL desteği getirmiş.
Fiyatlar Steam ile aynı.

Ödeme Yöntemleri

Screenshot_100

Rainbow Six Siege’e Türkçe dil desteği sonrası bunun olması da güzel olmuş umarım gelecekteki Ubisoft’un oyunlarında Türkçe dilini daha sık görürüz.

1 Beğeni

E3 yaklaşıyor o hafta tatile matile gitmeyeceğim. Simülasyon oyunları dışında daha önemli şeyler var. Bir başlık altında hep beraber onları paylaşabiliriz. :smiley:

Videonun başlangıcında simülasyon zannettim :slight_smile: Dinlendirici bir video.

4 Beğeni

Rocket League için Jurassic World Car Pack DLC’si duyuruldu. 18 Haziran’da çıkış yapacak.

Detaylı Bilgi: https://www.rocketleague.com/game-info/jurassic-world/

4 Beğeni

ovvvv en sevdiğim Emrecim canım alır bana belki :smiley:
Umut ayrı konu açabiirsin :smiley: hatta Emre bana Logitech F310 gönderdi yarın elimde olur

Konuyu açtım. Ve abi hayırlı olsun F310, emin ol aldığın keyif artacak. (Tabi alışmak için bi’ 4-8 saat harcaman gerek orası ayrı.)

Mayıs ayında en çok oynanan Ubisoft oyunları: