Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

fena…

Steam’da indirimler başladı. 4 gün sürecek. http://store.steampowered.com/lunarnewyear

resident evil 6. bitti bende bittim, aynı manyak sürekli hortluyor gına geldi :face_vomiting:
0
mafia 3. başlıcam amma sen tut mafya oynunda tomy gun’ı paralı dlc ile sat. süslemek içinde
mustang,t-bird,camaro aracları koy.

bruno sacco buna bakıp bakıp ağlıyodur büyük ihtimalle :frowning:

Başı ve sonu dışında kendini tekrar ediyor yan görevleri de aynı sayılır fakat yinede oynanabilir. DLClerde dediğiniz gibi bazı şeyler için yapılmış birbirini doldurma biraz. Mafia 1 ve 2 oynadıysanız bence 3ü denemeyin

1-2 havası yok ama genede güzel oyun,dönemi güzel yansıtmışlar,ben takmam oyun oyundur oynayıp gecerim :slightly_smiling_face:
mafyamıyız amelemiyiz bilemedim ama limuzini çaldım şans eseri otoparka girdim 2 katta bana göz kırptı.

oyunun grafikleri bayagı garip gtx1080 herşey acık sonuç bu.

ben de şimdi alıyorum oyun her şeye rağmen iyi 2k games baskı kurmasa daha güzelini yaparlarmış ama zaten stüdyoyu da dağıttılar yeni bir mafia oyunu da bilemiyorum artık ne olur demosunu oynamıştım o zamandan beri almaya çalışıyorum uzak duruyorum ama artık yeter!!!

Grafik konusu cidden garip bende ayarları yükseltmeme rağmen çok iyi bir görüntü alamadım. Bide ilk çıktığında 30 FPS olması kanser ediyordu çözüldü iyi ki. İyi oyunlar dilerim :smile:

bu gece internetin halini hiç sormayın :smiley: sabaha kadar 183gb falan inmesi gerek :smiley:

siege olayının neyse bıktım bunu indirmekten 25 gb güncelleme gelince sinirle siliyorum sonra gene baştan indiriyorum

‘Hızlandırma yok!’ diyor sanki çok büyük bir şeyi başarmış gibi. Her zaman demişimdir, ana baba olamayacak tipler evlenip türediği sürece böyle yaratıklar var olmaya devam edecek.

Performans iyi :smiley: Daha yavaş bekliyordum ,hani sürünürcesine :smile:

Vaziyet alın beyler :confused:

image

Az daha beklesinler geyta 5 ı alayımda :rofl:

Gözüm doldu…
Ben anca 900 kps en fazla 1.1 mbps ile indirebiliyorum.
Aglicam :neutral_face:
Ben gidiyom biraz uzun yol yapip rahatlicam… delirebilirimde niye bitmiyo bu yol diye :thinking:

Bu nedir ya? bu nedir yaa? yani bu nedir ya?

şehirdeki garajları ele gecirince arabaya el atayım dedim

Okulun neti mi? Doğryu söyle :smiley:

artık monitörü gece ışığı ayarı yapmadan kullanamıyorum… :frowning:

Yemin mi edem :smiley: okulun neti deu farkı :stuck_out_tongue_winking_eye: