Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

şehirdeki garajları ele gecirince arabaya el atayım dedim

Okulun neti mi? Doğryu söyle :smiley:

artık monitörü gece ışığı ayarı yapmadan kullanamıyorum… :frowning:

Yemin mi edem :smiley: okulun neti deu farkı :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

üstü acık araba’dan vaz geçmem ama bu aralar 4x4 arac bakıyorum 3 arac olarak. yeni santa fe hoş olmuş valla :roll_eyes:

2 Beğeni

Benimki sadece online oluyo. :confused:

Benim Gönlüme şöyle bir öküz oturdu ki kalkmak bilmiyor.

www.volvocars.com/~/media/a79913c65c9144418ab4b9b963b7ec18.ashx

1 Beğeni

sana telefon alacam hasan bey hemide ellemeli :-))))

Şu s90 ların arkasını bi sevemedim ya . :roll_eyes:

Adamlar çeliğin anca bu kadar bükebiliyorlar demekki :smiley:

1 Beğeni

güzel araba ilk cıktıgında test sürüşüne gitmiştim fiyatıda bayagı iyiydi ama hep mercedes kullandım ve tercihimi mercedes e-180’de yaptım. fakat hep içimde eski hor kullanılmış stationwagon 850 almak var,arada lacivert tavanı güneş yanıgı görüyorum içim gidiyor :smiley:

Ben daha çok arka stoplara soğuk yaklaşıyorum öyle diyeyim . Bi xc90 a bakıyorum bi s90 a . Yok bi türlü ısınamadım :slight_smile:

benim bir arkadaş aldı, ayıptır söylemesi kendisi belediye başkan yardımcı olur :slight_smile:

itunes’tan 90. yıllarda dinledigim şarkıları alıyordum,o yıllardaki şarkılar kaliteli ve güzeldi.
ilk başta 90’lar sonu kralı

yeah nigga
I’m still fucking with ya
still waters run deep
still snoop dogg and D-R-E, ‘99 nigga
guess who’s back
still doing that shit huh Dre?
Oh for sho’, check me out

hala ezberimde,bol elbiseler,low raider’lar,spinner’lar … o yıllarda genc olanlar acın sesi acın :crown:

1 Beğeni

99 'da 0 yaşındaydım :smiley:
Dinleme fırsatım olmadı, şimdi dinleyeyim bari :slightly_smiling_face:

o zaman buda 1995 yazı bir anda cartel cıktı almanyadan iki grubun birleşmesi ile. türkce rap müzigi bu adamlar insanlara yaydı. ondan önce hiçbirşey yoktu. tüm televizyonlar sürekli cartel’den bahsediyordu.
ne acıdır sözleri hala anlamlı ve insanı sarsacak cinsten.

heryerde cartel tişört’leri hey yavrum bee.

cartelin cıkış amacınıda yazayım,geçmişte neler oldu neler yaşandı biraz bilginiz olsun.

80’ler sonu 90’lar ortasına kadar almanyada türkleri hep aşagıladılar,türklerin evlerini kundakladılar ve bebek,cocuk,yaşlı 100 den fazla türk yanarak öldü. (2018 olmasına ragmen kimse yakalanmadı ceza almadı) cartel grubu buna artık sessiz kalamadı ve ortaya müzikle cıkıp almanyadaki türkleri birlik olmaya cagırdı.

2 Beğeni

arkadaşlar selam

bu siteden alışveriş yapan varmı steam e gore daha uygun sorun yaşayan oldumu…

Gittigidiyor üzerinden bunlardan bir oyun almıştım ama kendi sitelerinden almadım bilmiyorum.Ama steam indirimlerinden daha ucuza vermiyorlar onu biliyorum

tesekkur ederım bu sıralar ındırım zamanı varmı pekı bilginiz varmı