Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

:blush:

@HasanOfke SCS Software Mağazasından alışveriş sollandırdığında hangi kısım seçmiştin Screenshot_2

1. şık avrupadayız ama abde değiliz :smiley: kim bu ülke :d

Valve resmi Facebook sayfasında ilk başta “Hala oyun yapıyoruz.” dedi ve sonrasında da bölüm tasarımcısı iş ilanı paylaştı, sanırım eski günlerine tekrar geri dönüyorlar. Bir L4D3 görmek iyi gider.

Screenshot_71

@HasanOfke abi böyle bir hata alıyorum, simulasyonpark com girince

sende de aynı hata var mı? bilemiyorum.
yoksa sorun benim tarayıcımla mı alakalı bilemiyorum ama park.simulasyonturk.com girebiliyorum sıkıntı yok. Taşınma işlemi gerçekleşti mi, pazartesiye kaldı demiştin.

Sürekli kafama takılıyordu bir sorayım şunu :wink:

Şimdi ben bir yazıyı aşağıda bulunan cevapla seçeneği ile cevapladığım zaman bazen kırmızı ile işaretlenmiş şekilde cevapladığım mesaj gözüküyor ve tıklayınca o mesaja gidiyor , aynı şekilde bazen yine cevapla ile cevapladığım mesajlar gidiyor fakat bu işaret çıkmıyor normal mesajmış gibi gidiyor düzenle dediğimde seçtiğim kişi cevaplanıyor gibi gözüküyor ama bu işaret yok. Bu nedir ne değildir biri açıklarsa çok mutlu olucam :smile:

Cevapladığın mesajla senin mesajının arasında eğer herhangi bir mesaj varsa o çıkıyor. Eğer arada herhangi bir mesaj yoksa çıkmıyor.

taxi 5 bu yıl

1998 yılı türkiyede peugeot fırtınası estiren taxi 1 havasından uzak filmi filim yapan samy naceri yok.

Bu tasarım ve teknoloji harikası olan araca yakından bir bakın…

Mobilde bazı konularda yazılar sola kayıyor. :thinking:

Caffeine isimli sosyal yayın platformu yatırım almış güzele benziyor alternatifler giderek artıyor

Bi Twitch’in yerini tutmaz bizim milleti twitche zor topladık bi ara türk yapımı bi alternatif daha çıkmıştı 1 ay bile dayanamadı…

Bazılarından yeni haberim oldu değişik oyunlar geliyor.

feodal dönemde bir çiftçi olacağımız Life is Feodal: MMO :smiley:

Mmo olunca ağzımın suları akıyor ya

Yabancı firmalara KDV uygulaması hakkında tebliğ yayınlandı.
almak istediginiz oyun varsa 1-2 gün içinde alın %18kdv resmileşti.

Arkadaşlar steam’e giriş yapamıyorum. Akşamdan itibaren bu hatayı alıyorum ve netim de herhangi bir problem yok. Steam’i silip yüklemek istemiyorum aynı hatayı alırım diye. Bunun nedenini ve caresini bilen var mıdır acaba? Yardım eder misinz lütfen
705f8c0c6f8e0ec3c28945af91897123

steam’i silip yüklesen de aynı hata alabilirsin çünkü internet bağlantınla alakalı bir problem var. Steam güncellenirken bağlantın kopuyor o yüzden hata mesajı çıkarıyor

guvenlik duvari ayarlarini kontrol edermisin.

biri size zekimisin derse cevap: YENI MI FARK ETTIN