Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Edirne’de kar var :smiley: :snowflake::cloud_with_snow::snowman::snowman_with_snow:

2 Beğeni

Lanet girsin İstanbul’a hala kar yok

Edirne’de kar yağıyor,soğuğu İstanbul’da hissediliyor. Sayın @HasanOfke modlayıp buraya da gönder,hatta fizikli olsunda çocuklar kaysın,oynasın biraz. :smiley:

2 Beğeni

lanet olsun mersinde hava güzel :stuck_out_tongue_winking_eye:

https://www.google.com.tr/amp/s/onedio.com/amp-haber/dokuz-eylul-universitesi-guvenlik-bilimleri-fakultesi-kuruyor-mezunlari-ajan-da-olabilir-800776

Bak hele :smile::sushing_face:

Türk E-Spor takımlarından olan SpaceSoldiers’ın stickerları, grafitileri ve oyuncuların imzaları CS:GO’ya eklendi. Oyuna eklenen ilk Türk takımı oldular :slight_smile:

1 Beğeni

reis biraz yolla yaa mod paketi yap olmazsa

en uzun gece niyetine en karışık günü yaşıyorum :frowning:

bu arada 4. ayı kapattık sunucu faturasını ödedim
yılbaşına geldik :smiley: bakalım bunda sonra burada neler yapacağız tek beklentim discourse sisteminin atağa kalkması…

5 Beğeni

media markt nintendo switch satmaya başlamış. 1.900tl

Yilin son ayi cok ciddi harcamalar yapildi :frowning: masraflar ihtiyaclar bir de bunun sirketi var… Trde acmak aptallik olacak

1 Beğeni

Bu vodofone net bağlandı ama internet 3-4 gündür gelmiyor ne yapmak gerek acep

istasyon odaklı bir tycoon daha var çok benzemiş birbirine o daha çıkmadı bunu alayım da liste kabarık

Belgelerin içinde “Cache” adında klasör buldum. Nedir acaba bu ?
İçinde de bu ikisi var.

Navigasyon değerleridir büyük ihtimal.

SpaceX Falcon 9 fırlatış anı muhteşem…

neyse bugün ben iptal hiçbir işle uğraşamam hiçbir şey yayınlayamam sabahın köründe kalktım yarım yamalak kafa bi milyon düzgün bir şey bile yazamıyorum düşünemiyorum dfsfsdfsd

2 Beğeni

'la niye tüm postalarım kılpayı cumartesi öğlene kalıp yetişmeyince pazartesiye sarkar ki … Bu da benim şansım :expressionless:

susam sokagı ve her gördügümde bogazlamak istedim minik kuş

edi ile büdü az manyak degillerdi

az cıkardı ama en sevdigim sayıların kontu

yıllar nasılda geçti :sob:

6 Beğeni

haydi iyi geceler…

1 Beğeni

İyi geceler
Bir yandan sabah pc gelecek daha inceleyemeden okula gitcem finaller başlayacak zalim dünya :smile:

Şuraya üzgün bir ahmet çizeyim belki finaller olmaz :paintbrush::smile:

1 Beğeni

Sabaha 2 tene var benimde :grin: