Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yani kullanıcı hatası olmamalı diyorsun?

F710 Kontrolcüsünün B ve A tuşları içine göçtü, L Joystick de bozuldu sürekli sola çekiyor. Bu haliyle garantisi devam ediyor olsaydı dahi değişim olmaz mıydı?

Yani bunlar kullanıcı hatası olarak geçmez galiba çünkü sen normal basıyorsun tutupta içinde kalsın diye kimse basmaz galiba :smiley: aynen dediğin gibi garantisi olsaydı aldığın firmaya götürmek yerine oturduğun yerde seri numarası ile logitech sayfasına kaydedip ürünü, destek kaydı açarak 3 hafta gibi bir sürede sıfırını Hollanda’dan sana gönderirlerdi. Ve gümrük ücreti evrağı falan da yok sen oturuyosun sadece kapına kadar geliyor. Hep mi dolar kuru bizi sevecek :smiley: biraz da biz üreticileri sevelim demi :smiley:

1 Beğeni

Rüyamda Steam DB’ye giriyordum, Washington 22 TL. :smile: (DLC konusunu meşgul etmemek için buraya yazdım.)

4 Beğeni

Aslında 22 tl güzel fiyat. Washington km2 olarak da, yol uzunluğu olarak da Oregon’dan küçük. Oregon 29 TL ise, 22 TL yapmaları normal olur. Keşke olsa.

2 Beğeni

Gündemlerin stresinden uzak kalmak isteyenlere…:grinning:

1 Beğeni

2 posts were merged into an existing topic: Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Yeni Xbox konsolu çıktığı dönem alınır mı? Yani güçlü bir konsol neden olmasın? Ama yeni PlayStation konsolunu daha görmedik. Çok fazla oyun çok fazla platform ama zaman???

8K 120 FPS diyoru Phil Bey. Servisi de iyiyse neden olmasın?

Benim sıkıntım düşük. Fps zaten rdr2yi can uğraş oynadım aynı şeyi pcde daha iyi oynardım çok paramız olursa hepsini alırız

Yeni Steam kütüphane arayüzü. Yakın zamanda gelecek gibi bakalım…

3 Beğeni

Aslında bu uzun zamandır konuşuluyordu ancak bir türlü çıkamadı. Sadece sohbet tasarımı yenilendi.

Ana sayfada, sohbet ve pazar arayüzünde yenilikler oldu. Şimdi sırada bu kütüphane vs. ekranlarında yenilikler var.

Oh be, duyurulanı bir yıldan fazla oldu hala yarım yamalak getiriyorlar ama. Valve, üzüyorsun bizi.

Artık şu milattan once kalma tasarimı görmemek için oyuna girmemeye baslayacağım , gelmeli hemen!

Kontrolcüm rahat 3 seneyi doldurmuştur Fifa falan derken malum tuşlar göçtü bunlar kullanıcı hatasına girer diye düşünmüştüm :sweat_smile:

Neyse ki Logitech M170 Mouse var garantisi 1 sene daha devam ediyorken ilgili yetkililere iletişime geçeyim bakalım yenisini gönderirler inş. :smile:

1 Beğeni

Benim vites gelmiş bugün. İşten çıkınca bakacağım :joy: eskiside satılık :thinking:

Hayırlı olsun güle güle sürün :smiley:

Benim başvuruma bugün döndüler, verdiğim NO’ya göre kontrolcümün garantisi bitik olduğunu söylediler. 7-8 ay önce yazsaydım yepyeni yollayacaklardı bende kafa yok işte. :man_facepalming:t3:

1 Beğeni

Scania Fabrikasını görmek isteyenlere.

3 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni