Bus World - KishMish Games (ana konu)

sırf şu sahne için bir sürü animasyon zart zurt hazırlanmış. yeni şeyler görmek güzel.
şimdi şey olduğunu düşünün başla ve git diyor yolcu al indir bindir :smiley: ne yapam ben onu :smiley: her şeyden yoksun kalıyor.

4 Beğeni

149 TL’den çıkmış. Bu tür yeni ve indie oyunların genel fiyatlandırması 150 civarı oluyor.

2 Beğeni
3 Beğeni

Steam’ın iade politikasına güvenerek alıp denemek istiyorum. Fizikleri iyi ise beni oyalar ama şu hararet yapan motoru stop ettirmesi beni üzdü. :smiley:
Yahu hararet yapan motor stop edilir mi? Yanmamış contayı da yaktıracaklar adama. :stuck_out_tongue:

Bakalım bi deneyeyim.

devamında birkaç senaryo daha oynadım ama nebileyim biraz propaganda biraz kendi olayları ve sonuç olarak hiçbir şey vermiyor. hataların ders çıkararak geliştirilen bir oyundu ama yine aynı batakta debeleniyor. potansiyel yine boşa gidiyor. kenarda dursun oynarız desek de yok kardeşim ben başka oyun oynayayım yeter.

2 Beğeni

Fiyatı değiştirilmiş, biraz daha düşse alınabilir olacak :smiley:

Daha oyunu alalı 4 saat olmadan 50 lira indirim ney la? Neyse bir göz atayım iade ederim olmadı. OMSI 2’yi de aldım iade ettim. Şöyle istediğim gibisini bulamıyorum.

Şimdi biraz oynadım, kontrolleri ayarlayana kadar kanser etti.
Açıkçası fena değil oynanır ama optimizasyon felaket kötü. Yani grafik takıntım yoktur beni bilirsiniz az çok böyle oyunları severim ama drop yiye yiye maksimum 50 FPS biraz üzdü açıkçası.
Bir de sabah 150 liraya aldığım oyunun 4 saat sonra 100 liraya düşmesi tuz biber ekti. Ben bunu iade edeyim olmadı.

benim sistemde ilk sürümlerde arada takılıyordu ama sonra yumuşattılar. durum diğerlerinde daha da değişiyordur. grafikler öyle aman aman bir şey de vermiyor. aynı şeyleri görmektense o paralara daha farklı oyunlar denemek artık simülasyoncular açısından daha doğru olur çünkü tadı kalmadı.

Aslında sürüşü falan fena değil, normalde oynardım ama o grafiklere o FPS normal değil. Bir de fiyat düşme meselesi de olunca iade ettim gitti.
Grafikler sorun değil ben Rigs of Rods oynayıp eğlenen adamım. :slight_smile:

NEDEN
harita yapmak istediğiniz için mi sadece? :smiley:

4 Beğeni