Bus Driver Simulator 2019 - Ana Konu

Merhaba arkadaşlar oyunu yeni satın aldım. Direksiyon dönüş hızını ayarlayamadım öyle bir ayar yok mu? Yada ben mi göremedim.

ayarlarda var

abi en erken zaman çıkar

normalde haziranda cıkması gerekti. işin icine ikarus otobüsü girince birde destek kanallarından para yagınca adam iyice gaza geldi :slightly_smiling_face:

yapımcıyla konuştum süreyi 3 hafta uzattıgını söyledi.

söylemeyi unuttum sonunda web sitesi yayında. gelişmeleri takip edebilirsiniz rahatca.

Oyunla ilgili görüşler nedir almaya değer mi ? Otobüs oyunlarında bi türlü dikiş tutturamadık tavsiye eder misiniz performans oynanış nasıl ?

çok teşekkür abi

yeni eklenen ve var olan otobüsler bitti. (modelleme,yansıma…)
yeni şehir tamamen bitti.
eski şehir kısmının ufak bir kac eksigi şuan yapılıyor.
yapay zeka araclarının yavaşlaması ( eskisi gibi degil,artık kademeli olarak yavaşlaması) üstünde şuan yogunlaşmış.
yogun olarak hergün teste tabi tutuyor (serbest sürüş)

istedigi ek süre bitiminde (şuan son 2 hafta) cıkmış olacak.

2019 olarak değiştirdiler

1 Beğeni

Serbest mod yani kariyer gelmiş. Otobüs satın alıyorsunuz para biriktiriyorsunuz. Çok basit şeyler ama tek başına da olsa yapıyor. Ufak minibüsle hat seçip çalışıyorsunuz. Perde ekleme, araç rengi değiştirme var. Grafikler de güncellenmiş. Yola giriyor ama çok hata var. Herhalde birkaç kişi bu oyunu güzelce toparlardı. DLC de çıktı Macar otobüsü eklediler. Çok düşük bir fiyattan satılıyor.

4 Beğeni

Oyunları geliştiren takım ortaya çıktı

Rus oyun fuarında tanıtmışlar

Eklenecek yeni şehir Cologne ( Köln )'e ait ekran görüntüleri paylaşıldı.

5 Beğeni

Oyunun Direksiyon desteği nasıl direksiyonla oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi :thinking:

gayet basitti üstelik bir sürü geliştirme yapıldı nerede takıldın?

Bir yerde takılmadım sadece direksiyonla oynanış iyi mi onu sordum

yeni grafik motoru tam manasıyla aktif oldu oyun görsel yönden bayagı sıcradı, şuanki grafik seviyesi ile metro oyunuda cıkıcak (yılbaşı öncesi deneyimledim)
1
16. ocak güncellemesi ile tren istasyonu cevresinde degişen binalar

10 Beğeni

Oyun Logitech Driving Force GT direksiyon setini destekliyor mu acaba ona göre satın alıcam da?

2 Beğeni

öyle kopyala yapıştırla ingilizce ile bu çark dönmez ahmet cicim. :kissing_heart:

26 ocak günü gelen 1.7 gb güncelleme ile artık almanyaya giriş yapıyoruz (köln 3. senaryo)

büyük yenilik dışında cerezler

• arabalar yeniden modellenmiş.
  • yeni modern arabalar eklendi.
  • aracların trafikteki davranışı (frenleme,yeniden dogma) geliştirilmiş.
  • artık trafikte daha çok arac var ve farklı renklerde.
  • bagzı dokular ve kaplamalar performans için elden gecirildi veya degiştirildi (tren istasyonu civarı binalar)
  • tüm otobüslerin süspansiyon davranışı geliştirildi.
  • yol kenarlarında veya kaldırımda sabit duran aracların renkleri her girişte degişiyor.
  • harita dışında kalan sorunlu bölgeler elden gecirildi.
    ( benim bildigim en uzun yol planında son durak sonrası yol dışına cıkınca oluşan anlamsız hasar)
  • yolcuların durak dışı otobüsten cıkmasına sebeb olan hatalar giderildi.

oyun cıktıgı gün aldım ve sözde degil özde degişimleri görmek gercekten güzel. demekki isteyince 4 kişi ilede güzel işler yapılabiliyormuş.

1 Beğeni

güncelleme ile gelen köln haritası seferim.

yeni araclar,suzuki maruti,ford focus,bmw 5,passat, ucan teneke nıssan qashqai

rusya haritasında tüm binalar degişmiş ve yenileri eklenmiş.
benzin istasyonu parlama sorunu devam ediyor.

3 Beğeni