Bus Driver Simulator 2019 - Ana Konu

yeni senaryo ve otobüs bu hafta geliyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

geliştirici önümüzdeki güncellemerde türkce dili ekleyecek. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

güncelleme 1.8 boyut 350.6mb

yeni rota ve yeni modern otobüs iceriyor güncelleme.

• türkce dil eklendi.
  • ingilizcede olan hatalar düzeltildi.
  • yeni turist otobüsü (man) sadece “Teachers meeting” güzergahında.
  • bagzı yolcu animasyonları degiştirildi.
  • yolcuların görünüşleri hafif degiştirildi.
  • ana menüde fare ayarıyla ilgili hata düzeltildi.
  • yolcular birbiri ardına dogma (spawn) düzeltildi.
  • yeni yükleme ekranı eklendi

1 Beğeni

yapımcıyla iletişime gecip el atmak lazım. google translate ile bu kadar :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Zaten pat diye tr dili gorunce anlamistim translate oldugunu cunku ruslarda adet adeta… City car driving cevirisi de boyle o yuzden ingilizce kullanmak daha onemli

https://www.simulasyonturk.com/bus-driver-simulator-2018-icin-man-lions-coach-guncellemesi/

alışamadım liaz’dan sonra

3 Beğeni

tek iyi yanının yolcu inme binme animasyonları olması dışında ilgimi çekemiyor :frowning: bu animasyonlar umarım the busda iyi bir şekilde olur
gerçi adam diğer geliştiricilere iyi bir ders veriyor para harcamadan da bu kadar işte para harcayıp yapamayanlar utansın :smiley:

3 Beğeni

otobüs değiştime nasıl oluyor lions coach ı alamadım da hala eski otobüs oluyor bende

güzergahları yaptıkca ilerliyorsun,en son rotada acılıyor.

Save game falan varmı yeni başladım da

Yeni bölgemiz Serpuhov map ile ilgili ilk ekran görüntüleri paylaşıldı.

Mayıs ayında çıkacak.

tam lion’s coach’luk yolmuş uzun yol şeklindeyse tadından yenmez

1 Beğeni

bu hafta veya gelecek hafta serpuhov bölgesi ile serbest sürüş avrupada cok bilinen bir otobüsle beraber gelecek.

markası ; gaz vector.

4 Beğeni

verdiği yol haritasına uygun olarak ilerleyen nadir geliştiricilerden olacak şaka maka :smiley:

ilk başta vr saçmalığına bulaşmasa iyiydi,neyseki bıraktı :slightly_smiling_face: bu arada konuda liste başı

man otobüsü ile ögrenci servisi senaryosundan sonra yeni senorya geliyor.

bilimsel konferans için rusyaya gelen fransız ögrencileri taşıyacagız.

1 Beğeni

Bu oyun alınmaya değer mi ? Grafikleri gözüme pek iyi gözükmedi de … Oynanış,optimizasyon vs ne durumda acaba?

nisan ayı haberleri ;

• bagış sistemini devreye sokmuş (pay-pal,bitcoin,ethernium,qivi,yasove)
  • oyunu başkalarına hediye ederekte destek bekliyor.
  • şuana kadar oyunu kendi bütcesi ile geliştirmiş.
  • destek ile ilk öncelik ;
    1- ikarus otobüsü geliştirmek
    2- serpukhov haritasını genişletme (oyundaki mevcut harita)
    3- almanya köln haritasını geliştirmek
    4- trafikte karşılaşılan sorunları gidermek
    5- mevcut otobüsleri yeniden yapmak
    6- şehir görünüşünü tekrar yapmak.
    oyunu ilk vr için cıkardıgı için grafikler bu şekilde,cok geçmeden hatasını anlaması güzel :slightly_smiling_face:

yakın gelecekte olanları daha önce yazmıştım,nisan ayı bilgileri ile tazeliyelim =

• otobüsleri boyamak için steam atolye destegi
  • 2 büyük sorunun cözümü (direksiyon için debriyaj destegi)
  • bir sonraki güncellemeden sonra farklı direksiyonlar için test süreci başlayacak.
  • trafik sorunu karışık ve herkez şikayetci bunu biliyor,steamdeki tüm yazıları okuyormuş,durumu hızlı şekilde düzeltememe sebebi tek bir kişi ilgilendigi için. her güncelleme yavaş yavaş sorunu cözüyorlar sıkıntı yok.
  • vector next midibüsü bir kac ekleme ile neredeyse hazırmış (aslı tek kapılı,oyunda iki kapılı olarakta mevcut olacak) fotografları konu içinde mevcut.
  • yeni avrupa otobüsü için calışmalara başlamış cok yakında eklenicek (mersedes)
  • başka bir otobüsün dış kalıbı bitmiş, oyuncular iki farklı kapı türünüde istemiş oda yapmış (ikarus) :slightly_smiling_face:
  • serbest sürüş için calışmalar devam ediyor.
  • benzin istasyonlarını ekliyor ayrıca birde çekici eklenecek. (benzin bittiginde cagrıcaz)

bu kadar vıdıı vıdıı yeter, gelelim görüntülere

evlerin görünüşüne artık daha fazla önem veriyor

dış kaplaması bitmiş olan ve oyuncuların istedigi 2 kapı türünden ilki

digerine göre daha büyük ve her kapıda 2’şer kapısı olan büyük ikarus

6 Beğeni

ibretlik gelişim sürecini görüyoruz helal olsun kısa sürede hadi açık yazayım fernbus 3 yıldır geliştirilyior aşağı yukarı hali ortada hem de tek kişi değil birçok kişi var ve imkanlar daha iyi yine de bunun kadar güzel olamadı

kishmish games ilk haberi yaptığımda sevinmişti kimse sallamamıştı o zamanlarda bende ümidi kesmiştim çıktığında ama planları açıklayınca artık gerçekten değer gösterilmesi gerekn bir oyun var

18 tl hiçbir şey değil

2 Beğeni