BM Logistics "International Transport Services"

ıyı geceler mp gırıs yapamıyorum yarım saat oncesıne kadar gırıs yaparken surum hatası alıyorum nıye kı

2 Beğeni

Şirkete artısı olacaksa uğraşılır ama olmayacaksa gerek yok gibi şahsi görüşüm.Herkes 1 tonluk yük alıp 98-99 km ile yoluna baksın derim.Bu ay zirveyi bir yoklayalım sıkıldım çift haneli sıralama numarasından :sunglasses:

1 Beğeni

İyi geceler, ETS2’ye ufak bir güncelleme geldi. TruckersMP ekibi uyumlu hale getirmek için çalışıyormuş. Şimdilik ETS2 mp çalışmıyor, ATS çalışıyor.

2 Beğeni

arkadaşlar tb güncellemesini kontrol ettim her şey iyi hoş ama sıkıntı kişisel dorse güncellemesi şuanda yok serbest çalışta çıkıyor belirlediğim yükler hepimize deneme amaçlı yük vereceğim aşağıda ki şekilde kabul edip teslimatı yapacaksınız

1. trucksbook da sevk sorumlusu bolumune giriş yapın
  2. yükü seçin evet diyip
  3. oyunda oynadıgınız profilinizi seçin
  4. ekle diyin
  5. oyuna girip eklediğin profile giriş yapın
  6. size verilen yükün bulunduğu ülke ve şehire gidin
  7. serbest çalıştan yükünüzü seçin teslimatı tamamlayın
Özet

yükleriniz dağıtıldı arkadaşlar

4 Beğeni

@MURATKAPTAN67 aslında güzel bir şey şirket havasına senı sokuyor ıster ıstemez yanı senın için belirlenmiş yük var ve onu teslim etmeni istiyorlar bu arada murat abi sevkiyat müdürlüğüne terfi etmiştir :smiley:

5 Beğeni

hayırlı olsun @MURATKAPTAN67 abi

ılk yukumu almıs bulunmaktayım

4 Beğeni

ilk yükü hemen kabul edenler iyi çalışmalar arkadaşlar

Özet

4 Beğeni

Yükü aldım patron ben yola çıkıyorum. yalnız yükleme için çok beklettiler bir görüşürsen sana zahmet :slight_smile:

Özet

5 Beğeni

Patronun vermiş olduğu (DE)Berlin başlangıç (NL)Amsterdam bitişli, akaryakıt yükümüzü sağ salim teslim ettik. Bizi mazotçuda yaptın ya patron helal olsun :slight_smile:

Mazotçu ;)

4 Beğeni

Sağol @blackmoon patron beni bu göreve layık gördüğün için, sen iyimser davranıp kısa mesafe işler vermişsin o iş bende :smiling_imp:

4 Beğeni

deneme amaçlı ilk sevkiyatlar kısa mesafe herkesın almanya-hollanda arasıydı

mp güncellendiğinde mp deniyeceğim eğerki mp de olursa güzel olur yük sorunsuz olur araçlar aynı dorsemız serbest çalıştan alırız bu şekilde herkesin gidiş yeri aynı olur eminim ki yakın zamanda kişisel dorse güncellemesi gelecektir bu uygulamaya…

@vlkndemir28 faturadan düşeriz şımardı onlar :smiley: @SemtinAgbisi elinize sağlık eee mazotçu olmakta varmış demek ki :smiley:

@MURATKAPTAN67 sevkiyat müdürü sensin iş sende bitiyor müdürüm :smiley:

4 Beğeni

@blackmoon Kaderde varsa mazotçuluk onuda yaparız patron :slight_smile:

@vlkndemir28 abi biraz daha zorlasaymışım senle aynı fotoyu çekiyormuşum az daha :smiley:

3 Beğeni

Ben geldim. Öncelikle bu dediğinizi denedim ilk yapılması gereken yükü kabul etmeden önce oyuna girip (mp) servere girip yüklenmesi gerekiyor sonra bir kayıt alıp oyundan çıkıp iş kabul edilmeli sonra oyuna girip belirlediğiniz yerden iş alabiliyorsunuz ilk dediğimi yapmadan oyuna girip işi ararsanız zaman aşımından oturur iş kaybolacaktır şimdiden kolay gelsin:)

5 Beğeni

aynen kardeşim @SemtinAgbisi

3 Beğeni

son 200 km bıraz daha uzun olsun murat abı 800 2bın arası olur mu abı ıyı geceler

Özet

3 Beğeni

sayın patronum @blackmoon sevkiyat kazasız belasız tamamdır.

sayın sevkiyat müdürüm @MURATKAPTAN67 öncelikle hayırlı olsun, ben istirahate çekiliyorum malum hazır hollandadayız :wink: yarın için bana groningen’den st.petersburg’a iş ayarlayabilirsen süper olur.

patron iş vermiş yapmamak olmaz diye tam el sıkışma esnasında 1400 km’lik yükü almayıp, hemen berlin’e geçtim telafi şart.

herkese hayırlı geceler arkadaşlar, saygı ve sevgi ile…

Özet

6 Beğeni

güzel özellikmiş öğlenden sonra dönünce yapıcam :smiley: pazar yayında iş çıktı…

5 Beğeni

Hayırlı olsun Murat abi. :slight_smile: Kaptan şunu belirtmek isterim, ben öyle 200-500-1000-1500 km lik işleri sevmem. Beni anca 3000 ve üstü işler keser, bunu şimdiden söyliyeyim. :slight_smile:

7 Beğeni

o kadar yol zamanımız olursa bizde alırızda hele ki wotr yükü ile gitmek cesaret ister en ufak hatada yükü bırakırsın :slight_smile: serbest ve kişisel dorsede problem yok f7 devam :smiley:

5 Beğeni

Selamın aleyküm bugün konvoy varmıdır hayırlı hafta sonları

1 Beğeni