BM Logistics "International Transport Services"

Sen kimden öğrendin :joy::joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile:

4 Beğeni

Kafadan salladım tuttu vallahi :joy: Bilmiyordumki :slight_smile:

4 Beğeni

ulan bırak oyunda ki burakIV sen misin yoksa :smiley:

4 Beğeni

Ajanlarım var ilyas abi bütün platformlarda hemde :rofl:

3 Beğeni

iyi bakalım :smiley:

4 Beğeni

@ Burak34 bu adama dikkat edin.Ghost mod da her yerde :smiley:

5 Beğeni

Ulan şeytan şimdi de .yük değil otobüsle turist taşı diyor :smiley:

4 Beğeni

Gel gel eu 2 deyim ne turistiymiş o :sunglasses:

2 Beğeni

Tourıst Bus çıktı :slight_smile:

3 Beğeni

arkadaşlar trucksbook profil resminizi güncellemeniz lazım zorunludur !

trucksbook ana sayfa bölümünde resim mevcut düzen olması için yapılmıştır şimdiden teşekkürler…

discord daki diğer sanal firmasının logosunu taşıyan arkadaşlar sizlerde değiştirin artık resimleri gs seçmesine fb formasıyla gelmek gibi bir şey bu hoş değil…

5 Beğeni

Selamlar arkadaşlar, şirkete yeni katıldım sayılır.
Bir sorum olacak, ATS’de de gerçek sürüş hız sınırı 100km/h’nin karşılığı olan 62mph mi, yoksa WoTR hız sınırı olan 65mph mi?

1 Beğeni

Ats icin 0-80 mph hiz siniri

1 Beğeni

Ooo çok iyiymiş bu, teşekkürler.

1 Beğeni

TB en son versiyonu 1.3.2 mi? sayfa bakımda olduğundan göremiyorum. birde şöyle bi sorun aldım nasıl çözerim?

Oyun versiyonu

2 Beğeni

tb de problem yok ets2 güncelleme aldı bugün truckermp nin güncellemesi gerek sadece yarına hallederler diye tahmin ediyorum en kötü…

2 Beğeni

tb sayfa guncellemesı var ama yınede kayıt yapıyor sıstem tb den devam edebilirsiniz seferlerinize mp de guncelleme yapıyor duzelır yarına kadar

3 Beğeni

Tb sayfasi guncellendi ve sevkiyat bolumu siteye eklendi arkadaslar daha deneme yapamadim aciklamasini denedikten sonra yapacam

1. Olarak herkesin profilinde hangi dlcler var artik gozukuyor bu da guzel ayrinti olmus
3 Beğeni

İşi başkası kapmış :slight_smile: yetişemedim

1 Beğeni

Wotr yükü olmuyor mu kişisel dorse zaten kullanmıyorum wotr yükü yok diye

3 Beğeni

wotr yükü olmuyor abi sadece serbest çalışta biraz dan hepinize yük gelecek trucksbook clıent yenileme yaparsanız gozukecek

@MURATKAPTAN67 abi işi kimseye vermedım :smiley: denemsini yapıyorum gözumde yok tek tek butun adamlara yuk ayarlıyosun zor iş yaparım dersen iş senin abi…

2 Beğeni