BM Logistics "International Transport Services"

ihtiyar oalrak beceririm heralde :smiley:

3 Beğeni

kolay abi vereceğim dosyayı belgelerım de Euro Truck Simulator 2 içindeki profil dosyasının içine atıp oyuna gireceksınız başka bir şey yapmayacaksınız mp gireceksiniz direk sadece girdiğniz de aracınızı özelleştirmek olur ışık falan takmak vb.

4 Beğeni

tmm lüksenburg dayız gel :smiley:

3 Beğeni

abi size iyi yolculuklar ben evde değilim…

4 Beğeni
İtalya'ya doğru devam

6 Beğeni

Çaktırmadan yakaladım sizi Fransa girişinde. :smiley:

4 Beğeni

şiisst patron duymasın kaçak yük taşıyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Murat en arkada gizli gizli yük bakıyor :smiley:

Özet

4 Beğeni

Bitirdim ya! küstü… :smiley:

Özet

5 Beğeni

patron selam, ortak save çok güzel olur fakat orada dikkat edilmesi gereken herkeste aynı DLC’ler olmalı veya save dosyası DLC’siz hazırlanmalı aksi halde DLC’si eksik arkadaşımızda dosya hata verecektir. Daha önceden iş yerinden arkadaşlarımla denemiştim, bende michelin vardı onlarda yoktu save ben hazırladığımdan onlarda açmamıştı, DLC’lerin tümünü iptal edip bir save hazırlayıp girdiğimizde sorun yoktu, şöyle de bir yöntem var DLC’siz hazırlanıp birkaç gün önceden save paylaşılır gelecek arkadaşlar kendine göre modifiyesini yapar ilgili yere park edip konvoy günü o save’ye giriş yapabilir.
veya belli DLC’ler zorunlu olmalı. Patron sensin karar senin :slight_smile:

4 Beğeni

Benimde aklıma takıldı bu hocam. Tamam bende bütün DLC’ler var ama hepsine sahip olmayan arkadaşlarımız var. Yapacağın save onlarda çalışmayabilir.

4 Beğeni

Going east,scandinavia, İtalya ile fransa galiba her kesde var cunku yaptigimiz bulusmalarda gelenler hepsinde vardi bende bu 4 dlc ile kayit alirim o sekilde dagitirim o zaman sorun olmaz heralde

4 Beğeni

Patron bu sıralar km yapamaya bililir hbrn olsun
İşlerimin yoğunluğundan pc’ye pek vakit ayıramıyorum
Şu sıralar beni biraz idare ediniz işler rahatladığında telafi edeceğim hepsini kısmetse yani 5000 km’yi bile zor yapamayabilirim

5 Beğeni
  • Going east,scandinavia, İtalya,fransa dlcleri mevcut
  • Going east,scandinavia, İtalya dlcleri mevcut
  • Going east,scandinavia dlcleri mevcut
  • ets2 deki olan bütün dlcler mevcut

0 oylayanlar

4 Beğeni

bende teker michelin yok bi yaw hepsi dedim ama :smiley:

4 Beğeni

bendede sevgililer gunu boya paketi yok patron :slight_smile:

4 Beğeni

İtalyasız seçenek yok burda :smile:

4 Beğeni

Sadece scandinavia var neyse zaten mp giremiyorum :sweat_smile:

3 Beğeni

Bende sadece bu boyama paketleri yok saçma olanlar diğerleri var lastikdir aksesuardır falan. Bu arada cumartesi konvoya katılamadım, Direksiyonumda bi arıza vardı hala var logitech ile iletişimdeyiz halledince geleceğim inşAllah :slight_smile:

4 Beğeni

Bütün DLC’ler mevcut, boyama paketleride dahil. Beyond the baltic sea çıkınca herkes alsın Finlandiya’da HCT konvoy yapalım. :slight_smile:

5 Beğeni