BM Logistics "International Transport Services"

Mannheim otopark

mantıklı deneyeceğim :slight_smile:

Güneşin doğuşu hem oyun saati hem de reel saatte denk geldi. Hakikaten Sabaha kadar direksiyon salladık :smile:

Gün Doğumu

5 Beğeni

sıcak sıcak dünden kareler bu arada dün nasıl bır konvoy bulusma oldu anlamadım :smiley: hepimiz dağıldık bir anda ama olsun ördek sürüsü yerine çeteler halınde gezip bir yer de buluştuk gayet zevklıydı hele @vlkndemir28 abiyle bir italyaya gidişimiz vardı dag bayır viraj allah ne verdiyse :smiley:

bu arada oyunda arkadaşlar buluşmaya geleceğiniz zaman siteden etkınlıge katılın kım gelecek kım gelmeyecek kaç kişi oldugumuzu bilelim dün aynı zamanda discord siftahını da yaptık

not: arkadaşlar cumartesi günü buluşmaya gelmeden önce yarım saat yada 45 dk önce dsicorda buluşup once ne yapacagımızı ne yapmayacagımızı kararlasıtralım oyle oyuna gırıp çıkalım çünkü çok beklenıyor…yavaş yavaş mp de oturacak tabiki böyle

gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim ellernize sağlık

neyse sizi resimlerle başbaşa bırakayım

10 Beğeni
Click Here

Bu uçağın pilotu @LVLCHG olmadığı kesin (Bu arada ALLAH korusun böyle şey hiçbirimizin başına gelmesin)

Paris - Calais

(Resimdeki kırmızı araçlı şahıs sollamaya çalıştı cevabını da hemen aldı :grin:

Yorulduk bizden birini görünce biraz sohbet ettik

To Be Continued

2 Beğeni

Renault Magnum’a merak saldık küçük depoyu hesaba katmadık dağın başında yakıt tükendi. İş iptal. Ne vardı insek araçtan Jalopy gibi elimizde bidon yardırsak istasyona… Ahh scs ah.

Özet

7 Beğeni

Soylesen adam gonderirdik ya :slight_smile:

6 Beğeni

hasar alma olayını kafanıza takmayın :smiley: bu hasarla 2500 ü kabul etti bende süpheliydim ama :slight_smile: yine bir MP faciası olacaktı ki araç bu defa tekerleri üzerine inebildi… 4000 kişiden 1 tane mal gelip beni bulacak illaki… kötü tarafı tecrübe ve kazanc sağlayamiyorsunuz…parayı geçtimde tecrübe gelmemesi kötü :slight_smile:

Özet

6 Beğeni

Sa bu arac kaplamalarindaki yan cama yazilan blackmoon yazisini yapamiyorum mod calismiyo mu acaba veya bende mi problem var kullanan varsa bilgi paylasmanizi rica ederim.

1 Beğeni

Senemoğlu vitrinde
“Evli adamı boşandıracak cinsten makine”

secmece

4 Beğeni

Bende de sirket dorse boyama çıkmıyor.

1 Beğeni

Bu arada birsey dikkatimi cekti truckbook a giris yapmadan ana sayfada bu ay yapilan kmlerde @TRpaNzer naim gokhan arkadasimiz siralamada gorunmuyor adam 18000 i devirmis ondan daha az yapanlar var o yok sacmalik valla :hushed:

2 Beğeni

Ön cama aksesuar takmaya tıkladığınızda çıkıyor

1 Beğeni

@hercai006 Cemil abi dorse kaplamaları sorunsuz çalışıyor. Başka dorse skin modu varsa iptal edip öyle deneyin.

1 Beğeni

Patron senin Yat’ı teslim ettim, güle güle kullan :smiley:

Patron olmak başka birşey tabi :)

4 Beğeni

Senin ne işin olur boyamayla geç direksiyon başına al çayını da yanına sür dur işte :grin::grin::grin:

5 Beğeni

Ok hocam onu denememistim tesekkurler

3 Beğeni

şirket içi sıralamada 1. zaten gözüküyor

1 Beğeni

Asfaltı ağlatacağım :smiley:

1 Beğeni

hocam bende onu diyorum zaten global’de adamdan az km yapanlar var ama sıralamada naim gökhan yok. olması gerekiyor yani.

1 Beğeni