BM Logistics "International Transport Services"

@aLoNeAnqeL19 yani şöyle dorse hasarı sıkıntı cıkarmıyor ama yuk hasarında bu sorun oluyor dıye bılıyorum ama tam da emın degılım benım yuk hasarı %1 de saymadı

geçmiş olsun hocam gecen ay benım 20000 km nerdeyse gıttı :smiley: 90 sabıt geçmemek lazım 95 96 sabıt gıdınce sıkınyı oluyor :smiley: ben saysam sıstem saymıyor :man_facepalming: geçen ay tek sürüşte 6000 kmlık seferım gıttı göteborg- bakü insanın içine oturuyor dedıgın gıbı

1 Beğeni

Sağlık olsun. Yarın izin, pazar günü yollara devam :smiley:

1 Beğeni

Masallah herkes hizli ben siftahi yapmadim bu ay daha

web sitesinde performans sıkıntıları vardı ufak düzen ve tema değişikliği oldu ve mobilde optimizasyon yoktu şuan tamamen uyumlu hale geldi…

https://www.bmlogisticstransport.com/

detaylar

bu arada çok ilgilenemedim malum anca vakit buluyorum kusura bakmayın

oylama yapmıştık çogunluk Mannheim daki otoparkı istedi bu gün yapılacak buluşmada orda olacaktır bilginize… katılacak arakdaşlar websitesinden etkinlikler bölümünden ulasşabilir yada wix mobil uygulamasından da etkınlıklere ulasabilir…

artık mp de kullanmasanız bıle dıscord zorunlu arkadaşlar trucksbook sayfasında discord davetinden ekleyebilirsiniz sağolsun @Baby kurup düzenledi komple.

1 Beğeni

Benim de başıma geldi aracı devirdim yük %3 kabul etti ama 100 km aştın mı saymıyor dikkat etmek lazım

Click here

Lowdeck bir tutkudur başladınmı bırakamassın!

1 Beğeni

Hız sabitleciyi konusunda bir önerim var, oyun ayarlarından sabitleyici toleransını 0 yaptığınızda max 1km artış oluyo yani 98km/h sabitlendiğinde 99km/h oluyo o da çok dik rampada bilginiz olsun :slight_smile:

Hocam oynanistan hiz sabitleyiciyi aktiflestir bir de truckbook un ayarlarinda hiz uyarisi var onu aktiflestir sahsen ben oyle yapiyorum yoksa kaciyor dedigin gibi

2 Beğeni

An itibari ile yol arkadaşım “BabaRingo” ile akşamki yüklü teslimat konvoyu için “Mannheim” EuroGodies yanındaki otoparkta yerimizi aldık.

BabaRingo

2 Beğeni

buluşma yeri değişti mi?

03 Kas 21:00

Mannheim Euro Goodies arkası otopark, Mannheim, Almanya

1 Beğeni

21:00 mi 19:00’mu TrucksBook’ta 19:00 yazıyor ?

Arkadaslar 21.00 kayit ederken kendi duzeltme yapmis dikkat etmemisim

Arkadaslar 21.00 trucksbook da kayit ederken duzeltme yapiyor kaydettiginde unuttum sonra duzeltmeyi

1 Beğeni

istikamet belli oldumu acaba

ona göre yükümü alayım hmn

bide şu discord du yapapmadım yani trucbook’a baglayamadım

1 Beğeni

Discord’u trucksbook’a bağlamanıza gerek yok. Discord sesli iletişim programı, indirip üye oluyorsunuz ve şirketin kanalına geliyorsunuz. İndirip üye olduktan sonra, BM Logistics şu adresi programdan “Bir kanala katıl” yerine tıklayarak yazın veya direk tıklayıp “Katıl” diyin.

Berlin otel demi buluşuyoruz yoksa Manheim büyük otoparkta mı?