BM Logistics "International Transport Services"

yol ve uzun mesafe yakıtta önemli :smiley:

3 Beğeni

Bu ay ilk 2’ye girmeyi başardım. Hedefleri büyüttüm. Freni patlamış scania gibi geliyorum murat abi :smiley: @MURATKAPTAN67

4 Beğeni

o değilde oyuncu sıralamasına bakıyorum :smiley: elemanlar 300 400 binler yapanlar var ben daha 1 yılda 300 bini zor yaptım belki bunlar nasıl yapıyor hiçmi nefes almadan yük çekiyor anlamadım valla :slight_smile:

4 Beğeni

Aynen ben ikisini kullandığım için herhangi bir sorun yaşamadım. 2km gitsem dahi işliyor yani. Sonuçta harici bir uygulama. Çeşitli zamanlarda çeşitli pclerde bazı sorunlar çıkarabilir. Ama sebebinin ATS olacağını zannetmiyorum.

4 Beğeni
Nantes - Civaux "Endüstriyel Kondansatör"

2 Beğeni

4x2 bu yüklerde çok sırıtıyor yanlış anlamada en azından 6x4 e uyarlamalısın şaseyi ki 8x4 şase bile mevcut o araçta.

3 Beğeni

Hadi bakalım beyler bu ay şu yukarıdaki liste tek bir fotoğrafa sığmamalı.

5 Beğeni

Ben daha siftah yapamadım ama yolda yanınızdan ışık hızıyla bir şey geçerse bilin ki o benim :smiley:

6 Beğeni

Murat abi hayırlı olsun italya dlc almışsın. Artık Palermo-Bergen seferleri atarsın 3800 kmlik. :smiley:

7 Beğeni

Sağolun müdürüm.
Yok beaa korkutma milleti :smiley:

4 Beğeni
Click here

R420 L6 Euro 6

5 Beğeni

Hocam çok tatlı duruyo araban süpersin :+1::+1:

2 Beğeni

Sonunda Patron yakışıklının boya bütçesini onayladı, birde “0” Krone dorse verdi daha ne olsun. Sağ olsun var olsun… :slight_smile:
S500 yenilenen yüzüyle sizlerle (bütçeden biraz artırdım, fikirlerinizi paylaşmak isterseniz memnuniyet duyarım)

Yenilenen Yüzüyle S500

11 Beğeni

Eline saglik guzel duruyor hayırli isler bol kazanclar :slight_smile:

2 Beğeni

renk tonu gayet güzelmiş hocam

3 Beğeni
Catanzaro-Uppsala seferimizden...

5 Beğeni

İlyas abi şasi konusunda haklısın uzun şase kullanmayı sevmiyorum o yüzden 4x2 kullanıyorum bana daha güzel geliyor

2 Beğeni

@blackmoon hocam yukarlardaki mesajda knuşulmuştu hasar ile 16 hasar oldu işledi kabul etti yani

Hasar Fotosu

Dünyanın yükü sırtımızda…
Berlin (D) - Catania (I) seferinden (2553 km)

Yoldan

3 Beğeni

İnsanın çıldırası geliyor :slight_smile: Patrondan rica ediyorum beni bu 4.000 km’yi gittim saysın, 3 saat emek verdik rampada kaçırdı hız sabitleyici :confused:

Özet

1 Beğeni