BM Logistics "International Transport Services"

arkadaslar sayfayı actım tabi vakıt el verdıgınce duzenleyebıldım butun sırket calısanlarının bu sayfaya kayıt olmasını rıca edıyorum kontrol edebılmek adına canlı sohbet bolumu olusturdum konvoylardan oncekı durumları yorum yerıne ordan canlı sekılde konusulabılır etkınlıkler aynı sekılde 4 haftalık her cumartesiye olsuturdum musaıt oldugunuz haftalar ıcın kayıt yaptırabılırsınız küçük bir forum bolumu var ordan guncellemelerı paylasacam asıl forum ve sayfa burası maksat bmlogıstıc olan sayfada uyelerı toplayıp bır arada tutmak

bütün bm çalışanları kayıt olması zorunludur

https://www.bmlogisticstransport.com/

6 Beğeni

Hayırlı olsun bütün ailemize. Patronun dediği gibi herkes katılım gösterirse çok iyi olacak sonuçta burada bir emek var hemen bu noktaya gelinmedi. İlk başlarda eğlence için açılan bu şirket şu anda amacı olan ve hedefi olan bir şirkete dönüştü. Haliyle artık gerçek anlamda yatırım yapılmaya başlandı. Aklımızda daha bir sürü proje var ama maalesef zamanlarımız yetmiyor. Onun için siz değerli ailemizden dileğim daha fazla çaba gösterelim. Hayırli işler dilerim.

6 Beğeni

kurallarda yükler hasar almamalı yazıyor… ne gibi probleme yaşatıyor %1 %5 gibi hasarlar gerçek sürüş olarak mı kabul etmiyor başka bir faktör falan mi var… gerçek sürüş de KM limit işlemesinde bir problem oluşturmuyor

1 Beğeni

Kural ihlali görüp seferini saymiyor sefer listende ustu cizgili gozukuyor km tasina islemiyor

dün götürdüğüm vinç %1 hasar almiş da tamı tamamına 25 bilmem kac km den 27 bin oldu yada 2bin bilmem kac km yi kabul etti ondan kafam karıştı… bende işliyorda şirketin km ye mi işlemiyor nedir olay :slight_smile:

Bu sıralar ATS’ ye girdinmi ilyas abi ?

Belki abi %1 islemiyordur bilmiyorum kistasi ama bildigim hasar olunca saymiyor

Abiler buluşma yeri için bir önerim var. Bundan sonra Mannheim’de Euro Goodies’in arkasında çok güzel bir otopark var. Orada yapsak ya?

3 Beğeni

ben katılamıyorum belki ama güzel fikir @sparteam

evet girdim burak bu ay içinde. 2 sefer yük almısım en son 24 ünde

1 Beğeni

ATS’yi yeni aldım açıkçası merakta ediyorum, yalnız Truckbooks üzerinden orada yaptığımız km’lerde toplam km’ye dahil oluyor mu? (25000 km’ye) kısacası şirkete fayda sağlıyor mu? Teşekkürler…

ats suanda pek kullanılmadıgı ıcın oraya yonelmedık ats kayıtları ats bolumune kaydedıyor ets ıcın faydası yok ats de oynayan cok olmadıgı ıcın bızde bır hedef de yok ve turcksbook ıkı oyunuda kaydettıgınde sapıttıhı oluyor yanı sahsı fıkrım trucksbook da ats aktıflestırmeyın sapıtmaması için

1 Beğeni

Aynen çoğu kişi kilometre saymama sorunlarını ATS ye girdikten sonra yaşadı ama @SinagritBaba yani Ahmet abi hem ats ye hem ets de sefer atıyor onun başına hiç böyle bir şey gelmedi. Herkeste olmuyor galiba bi garip.

4 Beğeni

olabilir yani büyük alan kucuk bır oylama yapalım herkesın ortak kararı olsun demokratık şirketiz biz :smiley:

• berlin devam
  • Mannhein yeni yer

0 oylayanlar

1 Beğeni

ben ats yi aktifleştirdim truckbook ta nasıl iptal edebilirim ayarlarda göremedim :frowning:

1 Beğeni

Tekrar kurulum yapmak gerekiyor diye biliyorum.

1 Beğeni

madem kurdunuz sansınızı deneyın hocam saymazsa km leri ets de komple trucskbook kaldırıp kalıntılarıyla sadece ets için kurun

bende sıkıntı olmamıştı ats de oynadım arada sendede olmaz belki

1 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun başkanım sen böyle uğraştıkça bizlerde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. B.M.Logistic ihtiyar adayı şoför M.K. :slight_smile:

2 Beğeni

her konvoyda farkli başlangıç noktası seçmeliyiz ve bunu 1 hafta önceden belirlemeliyiz bence…

2 Beğeni