BM Logistics "International Transport Services"

İtalya’dan başlayıp Birleşik Krallığa uzanan bir seferden kareler

Napoli - Sheffield "Saksılı Çiçekler"

Merhabalar TruckBook tan geçen haftada başvuru yaptım kabul edilmedi. Bir daha yaptım ilgilenecek bir arkadaş varmı acaba?

ordan da cevap yazdık burdanda kurallarda yazdık belkı gormemıssındır kusura bakmayın steamde en az 200 saat oynanmıslık suresı ıstıyoruz

2 Beğeni

Evet steam üzerinde 200 saatin altındayım. Ancak oyun tecrübem steam dışında da vardı. Single olarak 200 saatin çok üstünde… Neyse ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.

1 Beğeni

bence 200 saatin altında olanlara ayrı bir test sürüşü vb. testler olabilir steam oynanış saati gerçekte kriter değil zaten

2 Beğeni

Hasan bey teşekkür ediyorum Size katılıyorum. Ek olarak bu grubu sizin youtube videonuzdan keşfettim. güzel videolarınız için ayrıca teşekkürler.

Yakında ETS2 ve ATS dünyasına Ehliyet alımı için yeni bir proje düşünüyorum. :smiley:
MP de belli aşamalardan geçecek olan sürücü belge alacak . :upside_down_face:
Ve bu belli yerlerde geçerli olacak . ( + )

5 Beğeni

böyle bişey olursa çok güzel olur. enazından troll ve yaşı küçük çocuklardan kurtuluruz belki :slight_smile:

3 Beğeni

Aslında 200 saatin altında sürücüler için online ban geçmişi ekran görüntüsü istenebilir orda sabıkası çoksa zaten troldür sabıkası yoksa alınabilir : )

3 Beğeni

çok güzel olmuş patron emeğine sağlık, ben belli bir noktadan sonra ayrılmak zorunda kaldım, tekrar kusura bakmayın

3 Beğeni

evet 2 aracın arasına paralel ve düz olarak geri geri park etme alan ölçüsü kriterleri dahilinde…dik rampada el freni kullanmadan ağır yük ile 20 ton üstü aracı geri kaçırmadan kaldırma… psiko teknik raporu … resmi sürücü belgesi seviyesi b c d vs :smiley: bende b var ama yapacak birşey yok :smiley: SRC 3 belgesi uluslar arası yük tasıdıgımız icin gibi kriterler mi getirsek patron :smiley:

4 Beğeni

İlyas abi bir an onları isteyeceksin sandım he. :joy::joy:

3 Beğeni

Arkadaslar 200 dememin sebebi aylik belli oynanis saati olmasi icin di cunku icerde kriter var aylik 25000 adam oynamiyor ve dogal olarak steam de saatte dolmuyor ben o kadar ugrasiyorum ediyorum gelenlerin bir cogu 1000 km ustune cikmadi cpgu da 1 km bile yapmadi eklentileri merak ettigi icin geldi ben 200 saati birakin yas sinirlamasi getirmek istedim ama cozum yok onun icinde… yanlis anlasilacak bir durum yok 200 saat dedigimiz gunluk iki saat oynasa 2.5 aylik surec eder ama adam oyunu 1 yildir kullaniyor 70 saati var anlatmak istedigim bu ilk ay herkes geldi ve 5 kisi oynadi gerisi coluk cocuk kaldi eee bu kadar ugrastiktan sonra belli amaclar varken oynamazsa insnalar durmasinin ne anlami var neyse belki 200 saat icin baska bir cozum bulunur suan icin kriter bu ama…

4 Beğeni

Patron vaktin ne kadar var bilemem ama ,kim gelirse gelsin aylik 5000km nin altinda mazeretsiz kalirsa ,cikarmak cozum gibi geliyor bana.Misal 1 ayda 70-80 bin km yapıp sayacı kıranları :grin:(örn:murat) da cikarabilirsin :joy::joy::joy:

4 Beğeni
Bratislava(SLO) - Hangi şehre gittiğimi unuttum

4 Beğeni

Steam de indirimler başlamış arkadaşlar bilginize Şuan itibariyle ATS’yi almış bulunmaktayım :slight_smile:

5 Beğeni

Şuan Steam Community :: Guide :: Euro Truck Simulator 2: Выполнение достижения: Чем больше, тем лучше. bu başarımı yapıyorum 10 yükü kendi belirlenen yerlerde taşımam gerekiyor. Bu yüzden kıs mesafede çok yük taşıyorum :smiley: Km 5000 binde kaldı şirket içi bu başarımı bitirince ben daha rahat yükseltirim şirket içi istatistikler çok gaza getirici oluyor :smiley:

3 Beğeni

bildğiniz üzere web sayfası açmıstık ve web sayfası bedava kurulan sıtelerden bırıydı kayıt formu ve kişileri ortak toplama ve eklentı sıkıntısı cektım baska bır destek saglayıcıdan gercek web sitesi açmaya kadar verdım domain de alındı yakında hızmete acacam sanal olsada para harcama durumu olustu umarım daha cok sahıp cıkılır fırmaya ve bu kadar emek bosa gıtmez tekrardan tesekkurler

bmlogisticstransport.com

12 Beğeni

Uzun bi aradan sonra tekrar seferlere devam…

Özet

4 Beğeni

helal olsun sana patron

2 Beğeni