BM Logistics "International Transport Services"

Bu skin sadece Scania yeni serisi için mi var acaba

Burayı açınız!!!

sayfaya az bır sey bakarsanız sadece bu arac ıcın olmadıgını goreceksınız cok fazla sorunuz varsa mumkunse ozelden soralım…

arkadaslar oylama bıtmıstır 13.102018 saat 21.00 da konvoy yapılacaktır gelecek arkadaslar

burdan satın ala tıklayıp simdi satın ala tıklayıp konvoya katılamnız lazım trucksbookda konvoyu gorebılmenız ıcın oturum acmıs olmanız lazım yoksa gozukmez…

mp sırket tag ıse arakdaslar B.M. Logistics şeklinde olacak

arac boyaması

vehicle_paint_job_accessory : _nameless.2c8.c6ab.7410 {
mask_r_color: (&3f74b5dd, &3f2a511a, &3e1096bc)
mask_g_color: (&3f4816f0, &3f51c433, &3f234d6a)
mask_b_color: (1, &3e8645ba, 0)
flake_color: (0, 1, 0)
flip_color: (1, 0, 0)
base_color: (0, 0, 0)
wear: 0
data_path: “/def/vehicle/truck/daf.xf/paint_job/style2.sii”

saat 21.00 eu1 serverda berlın otelı arkasında bulusacaz

1 Beğeni

aha park geldi valla :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

2S Media - RC MODEL - kanalima abone olarak destek veren BM Logistics"e tesekkur ederim.
@blackmoon saygilar

2 Beğeni

ne demek abi kendı hesabımdan zaten takıpdeydım bm olarak da hesap acınca hep destek tam destek :slight_smile: abı bu arada o yesıl canavara bayıldım nazar degmesın :slight_smile: arkadaslar gormeyen varsa gercekten ızlesın @gampue serhan abı dokturuyor :smiley:

3 Beğeni

arkadaşlar zaten steamden falan konustuk ama malum mp guncellemeye ayak uyduramadı ve bu gun ki bulusma ıptal oldu zorunlu olarak

yarın aksam 21:00 da yıne aynı yer ıcın anlasalım gerçi mp hafta içine kadar zor guncellenır ama olurda guncellenırse aksam musaıt olanlar otel arkasında hazır olur ve konvoy gerceklestırılır bende yetısırsem yerımı alacam tabı hayırlı aksamlar hepınıze

1 Beğeni

Allah’tan başka birşey isteseymişim olacakmış. Şehirdışı’nda olduğum için Pazar akşamı olsun istemiştim. :grin::grin:

1 Beğeni

@blackmoon tesekkur ederim. daha bugun tamir ettim canavari epeydir yatistaydi. nasipse yarin mahallede bir deneme turu atarim, onumuzdeki haftadan itibaren videolar gelmeye baslar. tekrardan destegin icin tesekkur ederim. Bu arada Murat Kaptan ismiyle bir arkadasta kanala uye oldu, @MURATKAPTAN67 diye tahmin ediyorum ama dogrumudur ?

4 Beğeni

hocam ben bu rus mapı vcerdiğiniz yerden indiremedim bir türlü ağ hatası verip duruylor

dünkü konvoy bugün yapacaz aynı saatte truckbook da sohbete yazdıkda oraya bakmayanlar varsa haberi olsun diye yazıyorum… tuckermp güncellemeyi yaptı zaten

1 Beğeni

benim hocam :grin:

1 Beğeni

Kaptan tesekkur ederim

3 Beğeni

Dunki yapilamayan sefer bu gun 21.00 da olacak berlin oteli arkasinda bulusacaz gelecekler begenirse bu yorumu kimlerin olacagi bulusmada belli olur en azindan

4 Beğeni

Herzamanki yerimizdeyiz patron :slight_smile:

3 Beğeni
Özet

Yerimizi aldık bekliyoruz.

3 Beğeni

bizim seferler yalan olmuş :smiley: @iLyas_Kuzgun

3 Beğeni

ala ala benimkiler olmamış :smiley:

3 Beğeni

sana bır sey olmaz abı :smiley:

2 Beğeni

ben yazdımm truckbooks dan zaten yalan oldu diye :slight_smile: rampa aşagımıydı neyse hız sabitleyici de iptaldi o 3 5 saniye patlattı bizi neyse sağlık olsun…

3 Beğeni