BM Logistics International Transport Services

ets2

yok hocam yanlıs anladın oyunda degısıyor trucksbook da ama degısmıyor sen km yapsan bıle oyunda trucksbookda mıl oluyor cunku trucksbookda ats yada ets de bırımlerı degıstıremıyoruz…

Kendi clientte ayarlarda olması lazım emin değilim ama belki oradan da ayar değiştirirsek çalışabilir

Alimlarimiz devam ediyor @musa_aydin burdan sayfanin en basinda sartlar ve basvuru yerleri mevcuttur sartlari uyuyorsa ailemize bekleriz

ben acıklarken yanlıs acıklamısım kusurabakmayın trucksbook da profılden ayarlara gırınce km lb galon her sey degıstırılebılıyor fakat bır ıse yaramıyor cunku

şirket ayar bolumunde hıc bır sekılde degısmıyor mıl bolumu ben onu km yapsam bıle…

Bm Logistics Yetkilileri ve Değerli Şoförleri;

Şirketimize BALTIK Ülkelerin deki bazı firmalardan iş teklifleri geliyor ve Karayolu taşımacılığını bizin tarafımızdan yapılmasını istiyorlar. Birkaç ay için de anlaşma sağlayacağız ve BM Logistics olarak Baltık ülkelerin deki firmalara seferler düzenleyeceğiz. Takipte Kalın…

Herekse İyi Seferler.

ağır nakliyeleri varsa beni yaz hocam paslandı bizim 8x4 :smiley: inat etti bugun wot ağır nakliye vermemek için

Dünya geneli yüzlerce sanal şirket arasında ilk 100 deyiz

Türkiye geneli ise ilk 10 arasında bulunuyoruz

Bütün arkadaşları tebrik ediyorum sizin sayenizde buralara geldik.

B.M logistics masallah :))

1. Milyon km olsa varya fena olmaz haa 40 kişi olduk 1 milyon olamadık. Hep bu rakamlarda oluyor yimede iyi rakam

Bugun son aylık ben bunu 4 bin kmyi tamamlayamazsam banada adam demesinler. Gittiğim yol boşa gider. Ben bunu tamamlamaliyim

Hocam kasma o kadar ya calisir hal olur onemli olan saglik sihaat :)) hayirli isler bol kazanclar

Patron beni Amerika’ya keşif için gönderdim :smiley: o yüzden yeni depolar, araçlar bakıyorum.

Ben biraz sonra 2 bin km aldim. Bi sonraki yükde 2 bin alacam sonrada almanya garajima gideceğim

Eline saglik hocam @HasanOfke sirketin kristof kolombu artik :)))

arkadasşlar saat 16.00 da deneme konvoyu olacaktır bm logıstıcs olarak gelecek arkadaslar

https://trucksbook.eu/convoy/446 lınkten katılabılır

sefer sırket teslıamtı olacagından 0-100 km hızlarda oalcaktır

arac ve dorse rengı bu sekılde acıklama lınkte mevcut saat 16.00 eu1 serverda berlın otelı arkasında bulusacaz

mp sırket tag ıse arakdaslar B.M. Logistics şeklinde olacak

Ben geliyorum 1 sefer atsam benim için yeterli :slight_smile: şimdi hemen oregn videosunu renderlayayım yerimi alayım. (kayıt yayın yok merak edenler için)

Bende geliyorum patron.

tamamdır hocam bulusma noktasında gorusmek uzere

bende geliyorum :slight_smile:

arkadaslar azeverkı lınkte problem oldu lınkı guncelledım katılan arkadaslar tekrar lınkten katılırsa sevınırım