BM Logistics "International Transport Services"

Hayirli isler bol kazanclar olsun :))

2 Beğeni

Şirkete istek gönderdim.

Evet arkadaşlar Kraker Trailers B.V. - K-Force firmasıyla anlaşma yapmış bulunmaktayız.:slight_smile: Krone şirketiyle görüşmeleri başlatacağız inşaallah. Bütün ekibimize hayırlı olsun.

LİNKLER MESAJDA.

4 Beğeni

Dün forum kıyamet koptu. Bugün sessiz ortalık

1 Beğeni

Onu bende anlamadim bukadar buyutecek :))) cikti bitti iste

1 Beğeni

CV’yi yolladım başkan bilginize :smiley:

2 Beğeni

dün güncellemeydi krone dorseydi gündem doluydu bugün ve bir süre birşey yok :smiley: cuma günü fs19 araç bilgisi muhabbeti falan

1 Beğeni

yaa yükü ayarladım almaya gidecem ikide bir oyundan atıyor beni sizlerdede varmı aynı sorun

1 Beğeni

Hocam daha guncelleme sonu girmedim varmi bilmiyorum @SinagritBaba hosgeldiniz aramiza hayirli isler bol kazanclar olsun :slight_smile:

2 Beğeni

bende de var aynı problem ki genel olarak var …başka profil dene onda sıkıntı olmuyor

1 Beğeni

malesef bende öyle yaptım sıfırdan profil açtım artık yapacak birşey yok

1 Beğeni

Hocam yakında yeni fix sürüm gelecek. Çoğu kişide aynı sorun var. Nedense bende öyle bir şey olmadı.

TrucksBook üzerinden başvurumu yaptım. :slight_smile:

1 Beğeni

@niycin @alper398 hossgeldiniz aramiza arkadaslar hayirli isler bol kazanclar

Hoş bulduk. Araç ve dorse skinlerini bekliyorum :slight_smile:

BM LoJistik grubu ağır nakliye kısmından sorumlu olarak gururla sunuyoruz efendim…

3 Beğeni

hayırlı ışler hocam :slight_smile:

arkadaşlar hepnize merhaba ne guzel ki her gecen gun buyuyoruz 39 kısı olduk bu arada krone ıcın calısmalar başladı…mesaj da boyamalar eklentıler falan bulunması zor oldugu ıcın @HasanOfke sagolsun bıze guzel bır jest yaptı ve ozel bır sayfa verdı aynı zamanda da uyelerın ısmı altında gordugunuz uzere başlık da bm-lojistik oldu artık boyamalar ekentıler ana sayfada BM Logistics arac dorse kaplamalari ve sirket eklentileri bolumunde olacak ıyı gunler…

4 Beğeni

skinleri beklıyorum hocam

8x4 yeni scania S için yaparsan benim kullandığımı güzel olur. ağır nakliyede ön tekerler virajlarda kayıyor… yolu tam tutamadığından 8x4 şaseye geçmem lazım… ama skin yok…