BM Logistics "International Transport Services"

ban atmazlar çünki bu bir bug iptal edilmiş bir yükü yaptığım işle birleştirdi ve ssler var,forumda nasıl konu açılıyor tbde

2 Beğeni

Messinada yükü yakmışım ve iptal edip tekrar yük aldığımda palermoya tekrar döndüm olarak göstermiş .

Özet

2 Beğeni

Yusuf abininde yükü sayılmadı forumlarında sorunu yazdı 3 gün ban yedi. geçmiş olsun

2 Beğeni

forumdan nasıl konu açıyoruz onu bi göster bana ban yemek bana kalmış

2 Beğeni

dünya sıralamasında 1. olmaya çalışıyorum bu ay ve bu bug normalde uğraşmazdım ama sıralamadaki adamlarla aramı açacak

2 Beğeni

Nasıl konu açıldığını bilmiyorum, boşuna uğraşma derim sonuçsuz çıkacak çünkü

1 Beğeni
1 Beğeni

Talha sakın yazma uğraşma boşa oyuk gitti sen benim yerimde olsan demekki ne yapardın kim bilir

1 Beğeni

anlık sıkıntılar olabilir çözülecek şeyler çözülemeyecekler var 3. parti uygulamaların olayları böyle onlara yazsanız da bir şey değişmez sadece siz yaşamıyorsunuzdur zaten :smiley: wotr resmi şirket olayları gelse rahat edeceğiz :frowning:

2 Beğeni

@Deligobel Taha Gecmis olsun yazipda uğraşma bosuna hele ingilizce de yok diyosun hic anlasamazsin banlarlar biz zamanında uğraştık hemde baya peşine düştük ban suresini anca dusurtebildik hakli oldugumuz halde onun icin gerek yok bir de şu paylastigin resimleri forumda gizli olarak paylaşırsan guzel olur…

3 Beğeni

Benim sayilmayan 4000 km ye saysin

2 Beğeni

Haydaaa :joy: forumda garip şeyler oluyor. Hayırlısı diyelim EFSANE BM LOJİSTİK (GERÇEK EFSANEDEN BAHSEDIYORUM ;)) BAYRAMINIZ ŞİMDİDEN MÜBAREK OLSUN. İyi ki varsınız.

5 Beğeni

Biri bana beddua etmiş olabilirmi :frowning:

Bugün sadece 5k yol yaptım

yaklaşık 15k yol yandı

Yusuf abi kesin sen nazar ettin bana :smiley:

3 Beğeni

Nasıl oluyor ya neden

2 Beğeni

bir damacana soğuk su iç :smiley: @scssoftware göreve davet ediyorum isyanlar başlayabilir yeterrrrr artıkkkk

2 Beğeni

Selamunaleyküm sevgili ailem :smiley: Çok şükür vatan borcumuzu sağ salim ve keyifli bir askerlik süreci ile tamamlamış bulunmaktayım. Yeniden aranızda olmaktan mutlu ve bu ailede olmaktan gururluyum. Sivil hayatımda askerliği de aradan çıkardıktan sonra iş güç konularına biraz ağırlık vermem gerekeceğinden bir süre daha yanınızda olamayabilirim. En kısa zamanda katkı vermeye başlayacağım.
Ramazan bayramınızı da kutluyorum, inşallah nice bayramlara BM Logistics olarak.

5 Beğeni

Daha geçen izine geldiydin ne ara bitti la :joy: hayırlı olsun.

1 Beğeni

:joy: Ada güzeldi, deniz sezonu açılmıştı sen yüzme bilmiyosun git dediler :joy: şimdi herkes kısa dönem olacak 6 ay ideal tam sıkılmaya başlıyosun askerlik bitiyor :smiley:

3 Beğeni

sevkiyat sorumlusu arkadaşlar bana şu güzargahdan BM Logistics "International Transport Services" - SuvariGame_Furkan tarafından #4250

gidişli gelişli yük atarmısınız 8 ton beton

6-7 tane olursa güzel olur veya direk sevk sorumlusu verin :smiley:

3 Beğeni

Atan olmadıysa ben atarim ya olmadi sevkiyatı veririz :))

2 Beğeni