BM Logistics "International Transport Services"

arkadaşlar merhaba öncelikle çok ilgilenemiyorum ama yakında gümbür gümbür yine gelecez :smiley:

ramazan başında dedıgımız rota değiştrme işlemleri 4 rotadan 3ü hazır şuanda

yeni rotalar

• palermo-nis 1840 km
  • brest - taranto 2460 km
  • Talin -Rostok 1590 km (baltık dlc)

4.rota belirlenemezse şimdilik eski 4. rota kalacak

• Marsilya-Kalmar 2203km

rotalar için @ysftna ve @Burak34 arkadaşlara teşekkürler

son rota için önerisi olan

• en az 1500 km olacak
  • başlangıç ve bitiş şirketleri belirlenecek
  • araç boyamaları başlangıç firmasına göre ayarlanıp görsel şeklinde verilecek
  • buluşma yeri başlangıç şehrinde en az 10 araç sığacak büyüklükte olmasına dikkat edin
  • mola yeri total km nin yarısı olacak şekilde haritalı verilmeli ( ör: 2000 km total mola yeri :1000 km)

bu şekilde ayarlayıp bana bildirirseniz sevinirim

yeni rotalar için

https://www.bmlogisticstransport.com/blog/mp-bulusma-ve-rotalar

bu hafta buluşma 1.rotadan başlıyacak

palermo-nis 1840 km

4 Beğeni

Washington çıkınca satın alanlarla birkaç konvoy yapabiliriz. Multiplayer moduna uyarlanması zaten bayramdan sonraya denk gelir. Ben oynarken bile Trucksbook açmıyorum. Unutuyorum oradan giremiyorum kalıyor öyle :frowning: Washington videolarında oynarken açıp öyle oynarım diyeceğim de önemi olmuyor. Benim için WorldofTrucks platformunda sanal şirket olmadıkça 3. parti uygulamalar bence burada sık sık oynayanlara da mantıklı gelmiyor. Bir de bu ara oyunlarla zaman harcamak istemiyorum. Yani yeni bir şey varsa ok ama öteki türlü :frowning:

6 Beğeni

dlc alanlar ile tabi yapılabilir güzel olur… diğer konuya gelirsek kendimden örnek verecek olursam ben oyunu çok zaman once bırakmıstım amaç teşkil etmıyordu çünkü ve sıkıyordu ets harıta dlc leri onun için hiç umrumda olmadı çünkü öncelik böyle bir oyunda ekonomi olmalıydı…trucksbook olayı aktif olunca bir nebze de olsa bu açığımı kapattı ve benim gibi birini bağladı ve genel olarak arkadaşlarla konuşunca herkes bu uygulamadan sonra daha aktif oldugunu ve keyif aldığını söyluyor çünkü bir yarışma ortamı ve hedefler oluşuyor amaç katıyor bende isterim oyunun kendi özelliği olsun ve 3.parti uygulamalara kalmayalım ama scs bu konuda aktıf degıl malesef ve harita dlcleri ile beni boğuyor çünkü sistem aynı sadece mekanda ufak değişiklikler oluyor bu yuzdende artık pek dlc alma taraftarı değilim bu yuzden trucksbook tuttu sistem olarak ve insanlara bu oyun için amaç kattı en azından kendi şahsi düşüncem böyle…yani ayrıca bunun tepkisini olumlu olarak bu forumda görebiliyoruz yani insanları çekebiliyor bu şekilde kendine kısa sürede etkilişim olarak yüksek sonuçlar verdi diye düşünüyorum

4 Beğeni

Buralara yorum yapmaya da gelmiyor… Bi haber verin en azından şundan dolayı sildik diye.

4.Rota Önerisi 4800Km Palermo - Sen Petersburg

Başlangıç yeri - Palermo CE SRL firması

Özet

Bitiş yeri- Sen petersburg PAAYC firması

Yük Beton mikseri 8 Ton

Araç boyaması:
Mola yeri: Kieli geçince ilk benzinlik:

Map üzerindeki gerekli işaretlemeler:

Özet

1-Bari peskere arası

2-Kiel-Odense arası 2 tik (1.Kieli geçince ilk benzinlik-mola yeri / Ve üstündeki tik.)!

3-Helsinborgun üstü e20- göthenburgun üstü e20

4-turkunun üstündeki 40 yolu

5-bitiş

Güzargah bilgileri-
Güzargahın toplam süresi 3.saat 98km sabit hızla
Trucksbook ayrıntılı güzargah bilgisi:Job Details | TrucksBook
Deniz yolu:300km
Kara yolu:4600km
Yük ağırlığı:8ton
Gerekli dlcler:İskandivya-Baltıkdenizi-İtalya

Bu rota Chuck20’nin/mustafa bana önerdiği rotadır.
Km yapmak için güzel bir rota,Uzun olduğu için buluşmaya kabul edilmeyebilir fakat bu rotayı km yapmak için kullanabilirsiniz.
Rota üzerinde geçen zaman 3saat- 3 saat 15 dakikadır. Buluşmada 3 saat 30 dakikayı bulabilir mola ile birlikte.

4.buluşma rota önerisi

5 Beğeni

Bence olumlu. Uzunluğu düşürerek belki buluşma rotası olarak eklenebilir.

4 Beğeni

Tali yollar içeren bir rotada olabilir.

3 Beğeni

Bence gayet güzel bir rota. Bergen>Palermo rotasına bir alternatif olur ayrıca bizi biliyorsun 3.5 saat sürmesi imkansız, 4-4.5 saat rahat sürer.

3 Beğeni

Bu yol çok uzun kardeşim

2 Beğeni

O yol 5 saat sürer

2 Beğeni

3saat sürüyor yol deneyebilirsiniz konvoy ile birlikte 4 saati bulabilir.

3 Beğeni

Mustafa abinin güzergahı bu yük bile :smile: bu yolu ben 99 sabit 2 buçuk saatte gittim ama gerçekten sıkıcı

3 Beğeni

2 Beğeni

Önemli olan muhabbet değilmi :slight_smile:

3 Beğeni

Ben bu yolu zevkle giderim düşüncem genel kitle içindi

2 Beğeni

Bergen-palermo bile uzun kaldi simdi makul olmak lazım yuk yakma olayi kaza falan çok yüksek boşa gidecek yol olabilir…

Ve bergen -palermo bile 3 saate yakın sürerken bu yol 5 saat bulur konvoyda benim düşüncem boyle oylamaya sunalım tamam denirse ekleyelim

Palermo- sen petersburg rotası

• Olsun
  • Olmasın

0 oylayanlar

3 Beğeni

Verilen emek için benden +1

4 Beğeni

ağır yükleri her şirketten sevkiyat sorumluları atabiliyormu yoksa belirli şirketlerdenmi oluyor . tali yollar ağır nakliyat rotası oluşturacağım ve size sunacağım palermo-petersburg yerine hem kısa hem zorlu hemde güzel yollu olacak fakat bilgilendirilmeye ihtiyacım var .

1 Beğeni

Multiplayere çıkar çıkmaz uyarlanır, önceki harita DLC’leri hemen uyarlandı.

bütün yükler bütün firmalardan çıkıyor tb de

sadece rota oluşutmanız yeterli ama ağır yük yaptık biz önceden uzun olursa yol sıkıntılı ona göre ayar çekilmeli

2 Beğeni