BM Logistics "International Transport Services"

Her yarış bölgesinde 10 tane yarış bulunucaktır yapmayanlar için paris görevini yapanlar için 10 tane taşıma zorunluluğu kalktı sadece biz birer tane taşıcaz okadar :smiley:

5 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

5 Beğeni

Etkinliğe kaldığımız yerden devam
amsterdam-bratislava seferi

Özet

4 Beğeni

@EnesDuvan ile birlikte etkinliklere devam euro 2 de
şu an stutgard dayız bratıslavaya devam
admin bratislava girişte maşallah çalışıyor

Özet

4 Beğeni

ben bratislava - paris yapmadım, bugün de sevkiyatlar bratislava’ya acaba bratislava’dan bratislava’ya mı taşıyacağım?

eğer öyleyse hem farklı şehir taşımasından 1 adet yapmış hemde ana görevi tamamlamış olacağım…

oyunun bug’ını mı buldum acaba :slight_smile:
bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederim. teşekkürler…

4 Beğeni

Abi şöyle söylim öncelikli bi kaç şehir var o şehirlerden bratislavaya götürüyorsun

Örnek
Prag
Mannheim
Stuttgart
Berlin bir kaç tane daha var isimlerini hatırlamıyorum. Bu şehre veya 3 gün sonra değişecek olan şehirede götürebilirsin hiç bir sıkıntı yaratmaz

3 Beğeni

eyvallah kardeşim diğer şehirler tamam zaten bir tek bratislava kaldı, onu da mecbur 3 gün bekliyeceğiz bratislava ankona yapmam lazım

3 Beğeni

tb de problem mi var arkadaşlar siteye giremiyorum, yük taşısam kaydeder mi acaba?

3 Beğeni

Abi şu anda baktım, bendede açılmadı. İstersen 50-100 km lik bir sefer al dene, sayıyorsa devam edersin.

3 Beğeni

denedim müdür oyna dediğimde oyuna girmedi :frowning:

2 Beğeni

Abi yukarıda @Adige16 aynı sorunu yaşıyormuş, güncelleme veya bakım yapılıyor olabilir, şu anda tek çözüm beklemek.

3 Beğeni

aynen kardeşim teşekkürler.

3 Beğeni

güncelleme oldu şimdi sıkıntı yok mp de

2 Beğeni

merhaba arkadaşlar bremen-bratislavaya devam dorse problemi çözülmüş herkesde görünüyor.

Özet

4 Beğeni

Online adminler napmaya çalışmışlar anlamadım bratislavaya giden tüm yolları kapamışlar tek bir yol vermişler millet yolu bulana kadar kick yiyip durdu yolu kesiceklerine bratislavanın ordaki ana kavşaktan konturollü geçiş sağlasalardı daha kolay olurdu km lerce kuyruk oldu onlar yüzünden allahtan sol şeritte kaldımda kuyruğu aştım kalmasam en az 2-3 saat trafikteydim milllet artık kicklerinirim korkusuna bile sol şeride çıkamamış…

Ben zevkine devam ediyorum bitirdiğim için ancak yapmaya çalışanlar varsa online kesinlikle girmesinler bratislavaya fena trafik var trafikte beklediğiniz saat kadar sefer atarsınız offline da :slight_smile:

Özet

4 Beğeni

Valla ben bi yarım saat bekledim yük oraya bile değildi dedim uğrar geçerim. Geçemedim :joy:

5 Beğeni

truckersmp’de zeka aramaya gerek yok :smiley: adminlerin ve diğer zırtapozların ehliyeti bile olduğundan şüpheliyim trafik bilgisi falan da yok hep böyleydi

7 Beğeni

mp resmı sayfalarına bakarsanız ıstedıklerı zaten bu kazalar olsun kalabalık olsun 150 150 gıdıp bir bırıne gıren mallar olsun… ve bu kazaları ınstagram da falan gulucuk suratla paylasıp ınsanları tesvık edıyor

yanı ordaki kişilerin yaş durumu yaptıklarından bellı çok sorgulamıyorum ben bıraktım hafta sonundan hafta sonuna bızım ekıple gıdıp gelmek bana yeterde artar bıle

5 Beğeni

aynı olay dünde vardı gerizekalılar yolu kesmişler ulan ben ilerden dolanıp girerim diyordum kaldı ki o yol üzerinde belki başka şehire gidiyorum ne mal adamlar 1 dk bekledim arada açarlar diye sonra mecbur neti kapadım…

4 Beğeni

Bu hafta yiğen mesai yazmış :joy: katılamayabilirim patron

1 Beğeni