BM Logistics "International Transport Services"

Aman aman , kimler eşlik ediyor :smiley: bimciye yardım ediyor abisi :smiley:

5 Beğeni

İzlandadan çıktık yola 80km hızla yollar sıkıntılı yolumuz uzun izlanda-ispanya

Özet

5 Beğeni

Kaç kere yaptım profil aça aça bi hal oldum ama nedense bi olmadı

1 Beğeni

Eski save dosyalarını silin olmadı herşeyi silip buna oyunda dağil birde öyle deneyin

1 Beğeni

Arkadaşlar kilometre saymama durumunun bir kaç çözümü var.
0- Trucksbook’un kurulu olduğu dosyaya girip TBCleaner.exe’yi çalıştırın
1- Trucksbook’u komple silin, (win64 dosyasındaki plugins klasörü dahil)
2- Trucksbook’un sitesinden client setup.exe yi indirin, indirdikten sonra hangi virus programını kullanıyorsanız win defender, avast vb client setup.exe yi dışlayın (virüs olarak algılayıp eksik indirebiliyor)
3- Client i yüklemeye geçtikten sonra sadece ETS 2 nin exe yolunu gösterin ATS yi GÖSTERMEYİN, burası çok önemli, eurotrucks2.exe nin yolunu yanlış belirtirseniz, km saymaz.

Default exe yolları

4- Client’i kurduktan sonra virüs programına tekrardan girip bu sefer Trucksbook Client.exe yi dışlıyoruz.
5- ETS 2 ye client’en giriş yaptıktan sonra test amaçlı 40-50 km lik seferler atalım, (forumlarında ilk seferler saymayabilir yazmışlar) testlerden sonra seyir defterinize bakın, sayıyorsa sorun yok demektir. İyi oyunlar

2 Beğeni

Frkn64 un grafik modu nasil ve parlama bloom efektini kapatin diyor.Nerede bu :grin:

3 Beğeni

Hdr efekti parlama ama bloomu bilmiyorum.

4 Beğeni

Cemil abi konsolu aç ve (uset g_bloom 0) tırnaksız yaz.

3 Beğeni

Saygı değer arkadaşlar yeni bir etkinlik gelmiştir olay şudur ki çok farklı bir etkinlik bizi bekliyor kafa karıştırıcı yani çok fazla ama olayı çözdüm

3 Beğeni

Şimdi etkinligi acıklıyalım ;

• from Prague: Buggyra Racing - Adam Lacko + Oliver Janes
  • from Mannheim: Team Hahn Racing - Jochen Hahn
  • from Stuttgart: Team Schwabentruck - Stephanie Halm
  • from München: Truck Sport Lutz Bernau - Antonio Albacete
  • from Berlin: Reboconort Truck Racing Team - Eduardo Rodrigues
  • from Bremen: SL Trucksport - Sascha Lenz
  • from Köln: Team Reinert Racing - René Reinert
  • from Bratislava: Tankpool 24 Racing - Norbert Kiss
  • from Frankfurt am Main: Don’t Touch Racing - André Kursim
  • from Amsterdam: EK Truck Race - Erwin Kleinnagelvoort

scs nin sectigi şehirlerden ;

Paris 22 Mart Oslo 06 nisan Cenevre 21 nisan
Bratislava 25 Mart Manchester 09 nisan Helsinki 24 nisan
Ancona 28 Mart St. Petersburg 12 nisan Milano 27 nisan
Poznan 31 mart Budapeşte 15 nisan Hannover 30 nisan
Brüksel 03 nisan Le Mans 18 nisan Londra 03 mayıs

şu günlerde şehirlere taşınılacak ve ödüller ise sitede yazıyor zaten ordan bakarsınız :Ds.ds:DSA:DSA

4 Beğeni

BM LOGISTICS olarak yarış dünyasına da hizmet vermeye başladık şirketimize hayırlı olsun

Özet

7 Beğeni

iyiler hoşlar ama şu şirket işini ne zaman halletti o zaman wotr için yük taşımaya başlıyacam bu etkinlik olayları sarmıyor artık beni geçen seferi yapmadım zaten yük taşıyorum ordan taşımak için bir şey katması lazım
ne zaman sanal şirket olayını yaparlar tb şeklinde analiz edeceğimiz bir sistem oturturlar o zaman benim vazgeçilmezim olur :))

4 Beğeni

Bu wot etkinliği promods ta yapılabiliyo mu ilk kez promods kullanıyorumda :smiley: ( vurun beni :smiley: ) *promods ta yaptım bir tane etkinlik kabul oldu şirket olarak mp de mi yapsak gövde gösterisi yapmış olurduk biraz :smiley:
**töbe mp de 40 dk dır parise girecem diye bekliyom :slight_smile:

3 Beğeni

ana haritada içinde oldugu için yaparsın ama hata alabilirsin varış noktası uyuşmaması gibi sebeplerden ötürü…

2 Beğeni

ben yaptım ve sıkıntı yok

2 Beğeni

@blackmoon Taşımaya devam primler ne zaman geliyor patron bak durmadan yol yapıyorum

Özet

10 Beğeni

primleri cemil abi verecekmiş :smiley:

5 Beğeni

abi den alınan abiye satılmaz.:grin:primleri hazırlar abilerden birisine verirsin.Abiler pay eder :joy:(Aslan payı biz olmak üzere :rofl::rofl:)

5 Beğeni

3 aydır primleri dağıtmıyormussun abi bu arada senin tadilat bitti mi yazlığın yoksa gizlimiydi :sunglasses:

4 Beğeni

Sen var ya az degilsin :wink:

5 Beğeni