BM Logistics "International Transport Services"

sanada :smiley:
patron :slight_smile:

3 Beğeni

biz hangi genellemede 1. olmuşuz patron?
:smiley:

2 Beğeni

bu türkiye geneli…

3 Beğeni

bu hedeflerimize giden yolda ilk adımlarımız daha iyisini ekip halinde başaracağımıza inanıyorum…

3 Beğeni

yolda ilginç bir şeyle karşılaştım

Özet

5 Beğeni

Bu çoktandır var hocam. Yanlış hatırlamıyorsam İskandinavya’nın kuzey kısımlarında bir yerlerdeydi bu.

4 Beğeni

kaza yaptık nazar değdi ALLAHTAN araçtada bizdede birşey yok hatalı sollama yaptım sonuçları ağır olabilirdi bunda şükür…

Özet

bir de ikimiz kalsak yıldızların altında…
:smiley:

Mola vakti…

3 Beğeni

buna fransa taraflarında rastladım hocam

4 Beğeni

Aynen fransanın avrupa merkez tarafına italya yakınından çıkarken sağa giriş yıllardır var ama kapalı Promods da da kapalı bi 0 cam ile girip dolanmak nasip olmadı yıllardır. :smiley:

4 Beğeni

Hep Aynı napalım… Scania yeni jenerasyonlara selam olsun…daha kalitelisi çıkana kadar devam sanırım…

Özet

7 Beğeni

@Adige16 bunları gizleyerek paylaş… ayrıca 1 saat içinde 3 ayrı post ile SS atmanda ayrı bir mevzu… kaldi ki maalesef farklı bir olayda yok hep aynı… Demek istediğim son 1 saat içinde SS için paylaşmış isen gönderini düzenleyerek yeni eklemek istediklerini ona ilave etmelisin… bi sonra ki paylaşımlarında umarım dikkat edersin her seferinde editlemişler bak gizlemek için gönderilerini…

5 Beğeni

(RUS) Surgut > (BR) Botucatu 12789 km… öncelikle Bütün BM ailesine armağan ediyorum, şu ana kadar gittiğim en uzun sefer oldu, BM Logistics’in en uzun seferi, belkide trucksbook’un en uzun seferi oldu.

Thank you BM Logistics

13 Beğeni

helal olsun :slight_smile:

3 Beğeni

varya kendim gitmişim gibi sevindim saymasına :smiley:

4 Beğeni

12 saattir aralıksız sürüyorum :smiley: oyunda 1 hafta geçti, ben daha çok 100 kmh yi geçecem diye korktum bozuk yollar vardı 50 ile giderken bi zıplatıyor 70 e çıkıyor kmh.

5 Beğeni

arkadaşlar resimleri gizliyerek koyalım ard arda olan gönderileri bir öncekini editleyerek ekleyelim lütfen…

3 Beğeni

helal olsun harbiden :smiley: ama şansını zorlama artık az az kmlerle devam et yakma güzelim kmleri :smiley:

4 Beğeni

Valla Burak eline koluna sağlık kardeşim bir zamanlar 17000km’ye niyetlenip 5bin sonra 0 ile teslim etmiştim benim niyetlendiğimi sen yaptın,kantinden bi paneyi hak ettin kanka :smiley:

4 Beğeni

Helal olsun

3 Beğeni

Tebrik ederim gerçekten elinize sağlık

4 Beğeni