BM Logistics "International Transport Services"

Sweetfx ve reshade çalışıyor mp’de Fakat Reshade bazen tmp ye giriş yaparken hata verebilir, geçen haftaki konvoyda reshade kullanıyordum hiç sıkıntı çıkmadı. Ve şunu söylemek istiyorum, eğer sisteminiz güçlü değilse sweetfx kullanın, reshade nin biraz daha lite sürümü gibi yani, eğer PC’niz iyi ise o zaman reshade kullanın çünkü 10-15 fps düşürdüğü oluyor bazı yerlerde.

5 Beğeni

@SemtinAgbisi Emre abi nerelerdesin? Bir aya yakındır sesin soluğun çıkmıyor, konvoylarda bizi arkadan gelecek trollere karşı kimse korumuyor. :slight_smile: Hasta isen veya işin çıktıysa söyle, sana bir rapor yazalım :smile:

5 Beğeni

Sweetfx tek bir hata vermiyor verdigim dosyayi kullanirsaniz hic sorun cikarmaz ama reshade ayarlari kullanirsaniz bazen hata veriyor onun icin sfx iyidir

4 Beğeni

Grafik modu önermişsin başkan Next Gen olanı ama verdiğin linkte dosyaları bulamadım, şu an nereden indirebilirim ?

4 Beğeni

Komutanım o grafik modu ilk indirdiğin dosyanın içinden çıkan pdf dosyasının içinde yollar var ordan indiriyosun.

5 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=247693&sid=2d34c3eaf306fe25e60a3c7118d9d4b8

bu sayfadan ındırdıgın pdflerde lınkler

5 Beğeni

Polonya haritası hep şaşırtmıştır beni şiddetle tavsiye ediyorum abi nerden ne çıkacağı belli olmuyor ve gerçekten bilmediğiniz bir şehirde ülkede yolda sürdüğünüzü hissettiriyor.

Özet

5 Beğeni

pluıngs klasörü derken patron onu anlamadım

2 Beğeni

Enes usta, Trucksbook’u kurunca x64 dosyasına plugins diye dosya oluşuyor yani plugins dosyasının içinde trucksbook’un dosyası var, o yüzden patron o dosyayı silmeyin diyor.

2 Beğeni

@EnesDuvan müdürün dedigı sekilde :slight_smile:

3 Beğeni

Anladım fakat patronun dediğini yapınca olmadı sanırım :confused:

2 Beğeni

sanirim sürümden dolayı hata veriyor normal sp ye de girince direk oyundan atıyor başka bir mod bulsam iyi olucak :confused:

2 Beğeni

sürüm derken oyun sürümümü

2 Beğeni

Dur önce promodsta ki normal halini bi gezeyim sonra ekliyecem o map i :smiley:

3 Beğeni

Yani bir ara MP denerken sürümü uz 1.32 felan dedi sonra bisier yaptım iyice çöp oldu sjksksksks

3 Beğeni

Abi varya Rampa istiyosan ROEXTENDED şehir içi istiyosan Polonya hepsi birden promods YKS’yi falan salla vur duvara harita değil bizimki.

4 Beğeni

Bende de olmadı bir yazı çıkıyor 30 sn sonra atıyor oyundan

3 Beğeni

İnsanın yabancı dili olmayınca böyle oluyor :smiley: Şimdi hallettim indiriyorum izin bitene kadar yardırırım.

3 Beğeni

berkay ne yapıyorsunuz sız :smiley: yazı tam olarak ne çıkıyor

2 Beğeni

Başkan ben de oyuna giremiyorum :smiley: Sweetfx kurarken x64 klasörünün yedeğini almadım :smiley: oyuna girişte 1.34 sürümüne uyumsuz 1.32 sürüm indirin gibi bir uyarı verdi oyunu açmadı. Ben de akıllı gibi gittim indirdiklerimi attığım yerden sildim şimdi Trucksbook üzerinden hiç giremiyorum oyuna :smiley:

Oyunun .exe dosyasını silmişim :smiley: Trucksbook sıfırdan kurdum ama çözüm olmadı. Sanırım oyunu silip yeniden yüklemem gerekiyor ?

Son olarak steam üzerinden dosyaları doğrula yaptım eksik dosyaları indirdi oyuna giriyorum sıkıntı yok bunu hallettim :smiley:

3 Beğeni