BM Logistics "International Transport Services"

aynen google aramalarında ilk sıradayız :smiley:

hatta söyleyince baktım almanyada türk asıllı bir firma daha varmış bm logistics mesturla ortak çalışıyorlar :smiley:

https://www.bm-logistics.de/tr/home-2/

bunlarda ne fütursuz vizyosnuz adamlarmış hepsi lan bir tasarım yapın barı hepsı birbirinden itici arkadaş :smiley: acaba tasarımı bizmi satsak

3 Beğeni

Kulübü bu kadar sahiplenmedin be hasan emice…

3 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow: sizi bizi mi var ahmet ağa forumda doğdu herşey :joy:

3 Beğeni

o kada reklam yapıyoz lütfen …

3 Beğeni

Pazar gününe kadar bitirmeyi umuyorum :slight_smile:

Özet

ets2_20190313_221517_00

4 Beğeni

maşallah :smiley:

3 Beğeni

şimcik o başka bu başka :slight_smile: beni sosyal ağlardan ekleyebilirsiniz steamı napcanız :smiley: Çok kullanmasamda paylaşabilirim yani sosyal ağları… Anastasia müdiremiz isterse eğer iletişim etkileşim içinde olma konusunda sevinç duyarız yani :smiley: :smiley: :rofl::innocent::innocent::innocent:

4 Beğeni

Ula bide 144L ile biter mi o yol aboov :joy:

3 Beğeni

Maşallah yarıda bırakıp sonra girip teslimatı tamamlarsak sayıyor mu truckbooks müdürüm🤔

4 Beğeni

@SuvariGame_Furkan abi 164l 580 v8 her türlü gideriz :smiley:
@bytutkun Tolga hocam 4 gün kapatıp açtım pc yi, yoluma devam edip tamamladım, 5800 km yi saydı.

5 Beğeni

164l ne diye soracam dalga geçecekler şimdi ihtiyar diye :smiley:

4 Beğeni

estağfirullah abi buyur :smiley:
https://www.scania.com/group/en/what-do-the-letters-mean/

3 Beğeni

Murat abi asıl senin bilmen lazım belki yaşıtındır :joy:

3 Beğeni

Askerlik konusu açılmışken madem Ağustos da askerim abiler, artık bi rapor imzalarsın Burak :joy:

4 Beğeni

Mario map kurunca deniycem

4 Beğeni

Hayırlı teskereler şimdiden Furkan :smiley: Ağustosa kadar yeni sistem devreye girer büyük ihtimalle sizde arada kaynar gidersiniz :smiley: Tabi bedelli yapacaksan askerlikten hiç konu açılmamış sayıyorum :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Yok ya ne bedellisi :smiley: Normal gidicem ben lise olarak zaten komple 6 ay oluyo bizede denk gelir inşAllah.

3 Beğeni

Maaşınıza zam, işinize son diye rapor yazıyorum o zaman :wink:

5 Beğeni

hoşgeldin kardeşim bu arada keşke sistem siz varolanlara da vursa 12 yada 6 ay boş boş ömründen vakit geçirceğine telefon başında hayatına yön verirsin dışarda

4 Beğeni

Bence vurur abi Allahın izni ile benim içime öyle doğuyor umarım boş vakit öldürmeyiz. Hayırlı teskereler komutanım😂

3 Beğeni