BM Logistics "International Transport Services"

MOLA VERDİK SUWAKİDE
HASTASIYIZ

Özet

6 Beğeni

yakiyosun be abi:D

4 Beğeni

Yakiyoruz ama araci sen aldin patron:)
An itibari ile 112000 km oldum artik istirahat zamanı

5 Beğeni

araç köpeğin olsun abi :smiley: ellerine sağlık iyi istirahatler

4 Beğeni

ben istirahattayım akşama hazır bekliyorum :stuck_out_tongue:

Özet

7 Beğeni
Özet

Önceden paylaşmış olduğum 3 aracımdan sonraki yeni 2 aracımı beğenenler, bunları benden alabilirsiniz. MAN’da ve Krone Dry Liner’da şirket boyası var. Iveco’da Türkiye metalik boya ile Krone Megaliner kullanıldı. Barsan Global Lojistik (BGL) boyasıyla.

2 Beğeni

şirkete 18 yaş altı alımı varmı ?

2 Beğeni

2 saat mola

Özet

4 Beğeni

hayır malesef

2 Beğeni

arkadaşlar buluşmaya geleceklere yükleri dağıttım gelmeden yüklerinizi önceden deneyin sorun çıkmazsa konvoya gelmeden tekrardan kabul edersinz trucksbookdan 20.00 e kadar gelenlere yük dağıtalacaktır…

5 Beğeni

Server hangisi

2 Beğeni

server eu3 artık katılmadan önce trucksbookda konvoy bölümünde de yazıyor o haftanınkı hangı server görebilrsiniz tereddütte kalırsanız

3 Beğeni

Bende yuk cikmadi parma var birde baska bir sehir var kalmar yok

3 Beğeni

@MURATKAPTAN67 ile hatıra photo’su

Photos

8 Beğeni

Beni yan yatınca niye çekmedin :smiley: kanıt olurdu elinizde :slight_smile: her zaman göremezsiniz :sunglasses:

6 Beğeni

bu gün yine güzel kalabalık bol sohbetli bir buluşma oldu ellerinize sağlık arkadaşlar mp guncelleme bir boşluk yarattı bır anlık ama kasasız belasız herkes teslım ettı yukunu

14 kişilik ekiple toplamda 31,637 km şirkettin hanesine ekledik…

Türkiye geneli 1. sıradayız
Dünya genelinde 15. sıradayız

ellerinize sağlık arkadaşlar…

bu aksamki teslimatlar

seferden kareler

8 Beğeni

Benim vidyoya yorum yapan eleman gelmiş keşke büyük olsaydı.

2 Beğeni

Kim bu arkadas ise onceden de bizdeydi cikarildi km yapmadigi icin forumdan bir arkadas

3 Beğeni

@blackmoon başkan trucksbook den başka birde vtc live programı var seferleri - yakıtları - cezaları - yapılan tamir ücretleri otomatik olarak kayıt altına alıyor oda

4 Beğeni

Biliyorum var ama en gercekci ve hile yapilma orani dusuk ve kullanim orani yuksek yer burasi

5 Beğeni