BM Logistics "International Transport Services"

verilen yükleri nasıl alıyoruz bilgi verebilecek var mı

3 Beğeni

bunun dısında yapman gereken şey kabul etmeden önce mp bir kere girip oyunu kaydet çık sonra yükü kabul et

3 Beğeni

@MURATKAPTAN67 yusuf abinin işi varmiş acaba akşam yükleri sen atabılırmısın?

4 Beğeni

ben eve geldim yük neydi…

5 Beğeni

Geçmiş olsun bana :smiley: KM ye dikkat.

6 Beğeni

maşallah :smiley: kolay gelsin

4 Beğeni
Özet

konvoy sonrası konvoy :smiley: @MURATKAPTAN67 @hercai006

7 Beğeni

kaçırdım ya :smiley: ban yemeseydım sizleydim

4 Beğeni

sıkıntısız bir şekilde gittik valla yol bomboştu 95 sabit mis :smiley:

4 Beğeni

ellerinize sağlık bugun ekip yoğun çalıştı :smiley: arkadaş ban yedim lan küfürden yesem diyecem ettim ama sol seritte yol kapatmaktan yedim :joy: adam bize karıştı biz ban yedik

4 Beğeni

Olsun patron telafi ederiz yarın akşam devam :articulated_lorry: :articulated_lorry: :articulated_lorry: :articulated_lorry:

3 Beğeni

inşallah yarın akşam kalkar ban

4 Beğeni

Gecm8s olsun patron bende 3 gun ban yedim dun

2 Beğeni

:slight_smile: bende meraklandım bakayım dedim salı geceye kadar banada vermişler 3. banım oldu sanırım… o değilde temyiz etmek için elimizde video veya başka birşey yokmu… hani temyiz edemeyiz de yaptıklarımızı :smiley: en azından o gerzekde ceza alırdı diye düşünüyorum

bu cumartesi yokuz yani D: sonra ki haftalarda artık göreve başlarsam çağrılma yapılırsa eğer zaten baya baya oynayamamaya da başlarım gibi…

Özet

2 Beğeni

Bana bie gun vermis dun ban atanla konustum dc de dedim kanitin varsa koy dedim var merak etme koyacam yarin dedi dc de engellemis beni lavuk

2 Beğeni

ee bekleyelim bakalim benim önceki 2 cezam dada youtube videosu varda bunda göremedim bende bekliyorum gelmesse akşama kadar çeviri meviri yardıracam

2 Beğeni

Herkese Iskandınavyadan Selamlar Hayırlı Cumalar yoldayım namaza geç kalmam umarım

Özet

5 Beğeni

saman seferi bergen den

Özet

4 Beğeni

Böyle bi saçmalık olabilir mi ya :smiley: 1500 kmden fazla tek şerit tek yol gel gel gel yol bitsin. Ulan bu rus haritasında başıma gelmeyen kalmadı ya :smiley:

5 Beğeni

valla benide korkuttunuz bu tb nin sefer saymama sıkıntısında şimdi önce kısa sefer atıp sonra uzun mesafe alıyorum artık

4 Beğeni