BM Logistics "International Transport Services"

yazmaya başladı şimdi

4 Beğeni

bir iki seferini kısa tut deneme amaçlı zaten sıkıntı yoksa daha çıkmaz yani olsa bile nadir olur. herkesde bir iki kere oluyor

4 Beğeni

Merhaba arkadaşlar bu akşam aramızda konvoy yapalım dedik katılmak isteyenler aşağıdaki linkten konvoya katıl derse 20.30 a kadar ona göre yük verilecektir.Çıkış saati 21.30
@blackmoon senide beklerim.
Hem eğlencesine vakti olanlarla zaman geciririz hemde trucksbook yaparız.

link

5 Beğeni

müsait olursam inşallah gelecem abi

3 Beğeni

arkadaşlar rotaları çıkardım bilgileri web sitesinde yayınladım
bu ayın 2 haftasını geçirdiğimiz için teslimatlar 3. rotadan başlıyacak ki ay başı her şey sıfırlansın rotalar

• berliın-bergen 1489 km

• bergen-palermo 3752km

• nis-oslo 2518km

• marsilya-kalmar 2203km

yükler bilgiler buluşma yerleri ve araç boyamaları ve diğer bilgiler aşağıdaki linkte şu neydi bu neydi diye sormayın her şeyi yazdım kayıtlar trucksbook da olacak 4 haftalık programı oluşturdum hangisine katılacaksanız o rotanın bilgilerine bakıp araç boyamalarına ve buluşma noktasını web sitesinden bulabilirsiniz şimdiden iyi yolculuklar

BİLGİLER VE ROTALAR

https://www.bmlogisticstransport.com/blog

ETKİNLİK PROGRAMI

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

Bu haftaki buluşmaya nis-oslo ile başlıyacaz

4 Beğeni

benim bahsettiğim öyle değil patron mesela kendime bir yük verdim ya sp de (mp hiç girmeden) kabul edip oyuna girdiğimde otomatik save de hata var diyor. sonra başka yük alıp oyun içinde otomatik kayıt yazısı olduktan sonra yükü teslim edip, kendime farklı bir yük verip kabul ettiğimde bu hata gelmiyor. belki de bazı yükler sorun yaratıyordur bilemiyorum.

4 Beğeni

Volkan onu ilk etap yapıyor bu durumda sunu yapiyoruz kabul et gir dediginde hata verecek otomatik kayıttan 2.sini secip oyuna giriyoruz.Sonra oyuna girip sur deyince oyunu kaydet de mesela volkan diye kaydet oyundan cik ve yuku tekrar kabul et de sorun ortadan kalkmis olacak.

4 Beğeni

deneyeceğim abi teşekkürler

3 Beğeni

@blackmoon euro 1 de ping abartili sekilde yuksek oluyor ve genel anlamda herkes problem yasiyor bunun icin acaba euro 3 te oynasak daha iyi olur diye düşünüyorum

3 Beğeni

olur abi öyle bir durum varsa eu3 yaparız

3 Beğeni

berlinde nerede buluşucaz bide gönderdiginiz yükü nasıl alıcam

3 Beğeni
2 Beğeni

yükü aldım bekliyorum :slight_smile:

4 Beğeni

gece ekibi @MURATKAPTAN67 o kadar yanaş dedim gelmedin kadraja :smiley: birde sen arkadaydın ne ara bizi geçtn :joy:

Özet

6 Beğeni

Berlin-Palermo motorsiklet taşıdık

Özet

6 Beğeni

Bu haftaki Konvoy için aracımız hazır :joy:

Reno

6 Beğeni

:)) sirkette arac mi kalmadi

3 Beğeni
  • 750 beygir Volvo fh motoru

+

• 12 vites man şanzımanı
    =

• 0-100 km/h 4.5 saniye

4 Beğeni

Katilim saglayan herkese teşekkürker
@blackmoon @MURATKAPTAN67 @Sinan_Eryurt @chucky20 @EnesDuvan @onurzaimoglu

5 Beğeni

sıkıntıları oldugu halde 1.liği bırakmadı tebrıkler @ysftna şimdiden limiti dolduran abilerim ve kardeşlerim ellerinize sağlık şuanda 2. ile aramızda 70bin km var 15 kişi şuanda pasif durumda bir km yapmadı ay sonu yine çıkacak kişiler var böyle giderse

limitlere ve kurallara uyalım arkadaşlar…

Özet

5 Beğeni