BM Logistics "International Transport Services"

Geçmiş olsun patron dün akşam man resitali vardı :smiley:

3 Beğeni

Öncelikle geçmiş olsun patron sonra emeğine sağlık

4 Beğeni

eyvallah bğendiyseniz ne mutlu bana :slight_smile: telemetry sorunu genelde dosya bozuklugundan oluyor bilgileri alamıyor eğerki trucksbookda ats de kuruluysa tb yi komple sil ets ve ats nın oyun dosya bölümünde pulings klasoru var hem x64 hem x86 klasorlerınde bu mevcut bunları da silmey unutma
daha sonra baştan tb yi kur sadece ets için ats ye kurma birde oyun dosya konumu c de olmalı ona dikkat et

5 Beğeni

farkettim murat abi gelemedim üzüldüm artık abi aktif olarak bekliyoruz seni :smiley:

3 Beğeni

Elimizden geldiğince. :+1:

Özet

5 Beğeni

Ben bu geceki seferin son 600 kmsini hanima surdurttum artik yedek soforlu calisiyorum :joy:
Bigun de hanimlara mi konvoy duzenlesek :joy::joy:

7 Beğeni

Abi benim hatun 2 ay once biraktım biliyor simdi yaza evlenince bunla ne yapacam bilmiyorum yenge ne guzel bir sey demiyor senin :)) neyse yengeye alıstir sen yokken o devam etsin 2.sofer olarak :))

5 Beğeni

3 hafta önceki konvoyumuzun vidyosu yayınlandı linki paylaşıyorum. Geç gelmesinin sebebi TürkNet 3 hafta internetimi kesti sebepsiz bi arıza yüzünden anca yükleyebildim kusuruma bakmayın. Tüm Blackmoon ailesine sevgiler, TürkNet’ e SÖVgülerle…

8 Beğeni

https://www.youtube.com/channel/UCK8xyEElyNPLvFMG1C0XvGw/videos?view_as=subscriber

5 Beğeni

Güzel olmuş hocam eline sağlık ilk 5 dk izledim çok keyif aldım biraz km yapayım da gece seyrederim :grin:

7 Beğeni

beni bol bol izlemişsindir :smiley: kendimi 25 dk boyunca kesintisiz izledim :smiley: güzel bir duygu

7 Beğeni

Eyvallah abi :slight_smile: bu hafta gene çekerim inşAllah bi sorun olmazsa. Bu sefer de senin arkanda giderim olmazsa biraz da sen kendini izlersin :smiley:

5 Beğeni

Bu tomruk dorsesi geldi mi ?

4 Beğeni

@hercai006 kendi dorsen olarakmı abi öyleyse bir güncelleme yok onunla ilgili…

arkadaşlar şuan 40 bin km kadar 2. ile aramızda fark var öndeyiz evet ama bu takımla 1 milyon km ye çoktan ulaşmış olmamız lazımdı yinede 4-5 günde toparladık öne geçtik ellerinize sağlık…

5 Beğeni

Yaaa destek olamıyorum valla fazla kusura bakma be @blackmoon kardeş

4 Beğeni

sen böyle söyleyince utanıyorum destek olamıyorum dıyıp bırıncı sıradasın şirkette :smiley: ama geçen aydan biliyorum suan 70 80 heralde olmuştun totalde sağlık olsun abi hala iyisin :smiley:

4 Beğeni

2S Media & BM Lojistik olarak teslimatlara devam.

Arkadaslar direk 4K cekim yapmaya calistim kasmalar oldu ama idare ediniz lutfen.

8 Beğeni

o kornayı bana sat serhan abi :joy: elne sağlık çok güzel net görüntü aynen kasma var biraz abi oda normal ama ya…

7 Beğeni

Eski günlerime geri dönüyorum :slight_smile:

Özet

6 Beğeni

Eee hadi bakalım ben rekorumu kirdim 46bin yol yaptim 1 km fire yok :)))

4 Beğeni