BM Logistics "International Transport Services"

@muratselek abime geçen ay sonu verdiğim sözü yerine getirmenin mutluluğuyla kazasız belasız 4511 km “ama çok korktum tb saymayacak birşey olacak diye hatta bugün instagramda 1.34 güncellemesini gördüğümde ulan dedim Man yıllardır gelmedin gelmedin de bugünü mü buldun dedim ama neyse ki save de problem olmamış”
@Burak34 müdürüm senin adına da çok üzüldüm :frowning:

4511 hatırası

5 Beğeni

Eline saglik @vlkndemir28 abi

Mudur @Burak34 gecmis olsun ya harbiden kotu durum cok uzun yol yapmamak lazim ne olacagi belli olmuyor bazen kopukluk olunca saymiyor iste

3 Beğeni

Begenmene sevindim gule gule kullanin :))

4 Beğeni

ben 1.33 devam promods güncellenince gelirim bende :smiley:

4 Beğeni

Harita modlarından umudum kalmadı :joy:

4 Beğeni

müdür had ben 3 5 yapıyorum 24 bin nedir ya ben sana o gün dedim giderse çok pis koyar diye

2 Beğeni

Dedin dedin ahh dinlemedim :slight_smile: neyse en azından Senin memleketten geçtik :sunny:

3 Beğeni

:smiley: haber verseydin ya

3 Beğeni

Benim bugün seferim 2165 km civarı oldu ama bunun 1238 km kabul etti. Bu arada yükün asıl uzunluğu 990 km ama multi olduğu için yol uzun oldu…

Özet

1 Beğeni

kabul edilen iş mesafesının yanındaki soru işaretine tıklarsan açıklaması var

Kabul edilen mesafe, istatistiklerde sayılan mesafedir. Kurallara göre, İş teslimatında kabul edilen mesafe, Planlanan mesafenin 1,25 katından fazla olamaz.

arakdaşlar ağırdan gidiyoruz günde bin km 35 40 dk yapar 90 la biraz gayret edelim

1 Beğeni

ben 1.33 geri dödüm abi

@blackmoon ve tüm arkadaşlar ets 2 mpye güncelleme gelmiştir bilginize
test yapıldı ouna girerken hata yok

Özet

2 Beğeni

Ulan ister istemez 1.34 e cikaracagim oyunu

3 Beğeni

dun gece yaptigim isler hep bosa gitmis. 100km gecti diye. 5000 km gitmis. aklim almiyor nasil oluyor. oyun ici menuden 90 hiz sabitleyici acik. 90km hiza cikinca kendimde CC aciyorum. sinirlayici 0 da. birde manuelde oynadigim icin en uygun viteste birakiyorum ve bu arac nasil oluyorda 102 yapmayi basariyor. aklim almiyor. varmidir bir izahi arkadaslar.

3 Beğeni

Abi bazen yokus asagi cok dik bir yer olunca cc ise yaramiyor basima geldi birde abi baktim haritadan suan 85 den bir anda 102 99 88 km hiza dusmus sanki carpmissin bir yere oyle bir durum var yani arac zipayinca bunu yapiyor

Aynı şartlarda sürüyormuşuz bende manuel kullanıyorum İskandinavyada otobanda bazen sekmeler mevcut tır hisetirmesede hızı alıp götürüyor veya yol kenarlarında ufak taşlar vb oluyor onlarda hızı artırıyor. Birde benim başıma ilginç bir olay geldi hız sabitleyici sapma oranım 0 da olmasına rağmen Türkiye haritasında yokuş aşağı baya bir sapma yaşadım ona dikkat etmek lazım.

Sifir olsa bile cok dik yokusta cruis kurtarmiyor yani retarder yetmiyor hiz alip basini gidiyor

Evet oyunun orjinal haritasında oynayanlar için bir sıkıntı yok ancak harita pakedi kullananların dikkat etmesi lazım çok özellikle Türkiye haritasındaki yokuşlar saptırıyor çok.

dun kaza yapip teslim ettigim yuk var. hatta 3000km lik yolu 0 kazanc hatta yaptigim zararla sanirim -150000 de bitirdim. kendi gordugumle en fazla 92 yapmisti arac dahada gitmemisti. neyse ilginc bir durum.

3 Beğeni