BM Logistics International Transport Services

ets2

1.34 truckbooks da sorun yok sayıyor bilginiz olsun

Yarın buluşma iptal mi? MP çalışıyor mu?

Hız sabitleyici ayarım zaten 0 da yol tehlikeli olduğu zaman 90 sabite alıyorum bildiğim yol olunca 95 gidiyorum ancak gerçek kaza gibi oldu uzun süre yolda olunca sıkılıyor insan dikkati dağılıyor ufak bir dalgınlık oldu kaldırıma çıkıp indim. Bakalım güncellem ile galba el atmışlar amortisör sistemine şuana kadar saçma bir sekme yaşamadım :slight_smile:

Ben onu bulamadim mudurum o nasil oluyor ki

Bu arada haftalardir ugrastigim 2019 butcesini onaylattim hafta sonu bir aksilik cikmazsa km kasmaya devam umarim yarida biraktigim is iptal olmamistir yoksa 2500 cop oldu

Ben böyle güzel bir patron daha görmedim. Adamsın cansın baştacısın vallaha :slight_smile: Ne zamandır bekliyordum bunu :slight_smile:

Tesekkurler hocam

Volkan abi sen harita modu kullanmıyorsan 1.34 e güncelleyebilirsin ama ben, patron ve cemil abi harita modu kullanıyoruz, o yüzden 1.33 te kalacaz muhtemelen.

Eyvallah mudurum eve geldim simdi bi yemek falan sonra bi bakacagim kismetse etkinligi nasil yapcaz mp guncellenir mi ki acaba

Bakalım inşaallah yarın erkenden güncelleştirirler truckersmp yi.

Libya’dan selamlar :smiley:

Misrata

Arkadaşlar ben ayrılıyorum müdürlüğü yusuf abiye devrediyorum, oyunuda siliyorum. :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:
Ulan TB yine yaptın yapacağını 24000 km lik yolu 3500 olarak saymış, üstüne üstlük seyir boyunca 92 yi geçmediğm halde 109 kmh yapmışım.

Özet

Benim steam otomatik güncellemiş :cry:getti güzelim harita

ne haritasıydı o ?:face_with_raised_eyebrow:

Yeni aracı testten diyelim… Kısa süre sonra Scania S730 ile devam ederim gibi :slight_smile:

Özet

Selamlar.Şirkete başvurumu yaptım trucksbook’tan,konuyu takibe aldım.Bilginize.

truckbooksa güven olur mu be dostum… resmi harita da bile çok uzun menzil de dert oluyor bana birşey ters gider diye ki sen harita kombinasyonu yaptın… valla yazık olmuş

Giden gitti yapacak bir şey yok maalesef, bundan sonra dandik harita kullanmayacam.

Promods ve Türkiye haritası birarada

Trucksbooka dümdüz yazarim simdi valla

Rakiplere çalışıyor mübarek