BM Logistics "International Transport Services"

sevkler verildi arkadaşlar son 40 dk

3 Beğeni

:grin::grin::grin: çaktırmaa

4 Beğeni

arkadaşlar konvoy yine çok güzeldi bol sohbetli eğlenceliydi

bu arada yeni rakibimiz dişli beyler arada fark suan 20k oldu aman dıkkat edelım bol bol oyundalar kendileri

5 Beğeni

Bugünde yollardaydık. Aile Herşeydir. :wink:

Özet

7 Beğeni

P.tesi okullar acilinca hallederiz patron sorun olmaz bence cunku tatil oncesi bayagi alt siradan geliyolardi

4 Beğeni

o takımda da saçma sapan saatlerle oynayanlar var yani aynı saat içinde 2 farklı yük taşıyan falan o takımdan birisi bizden gidenlerden eğer görüyorsa arkadaşlarına söyle truckbookdan her yere şikayet edecem taki sistemden atılana kadar haberiniz olsun çoluk çocuk hile hurdayla uğraşıyor…

3 Beğeni

arakdaşlar bu günkü seferin resimleri hazırdır sitede…

https://www.bmlogisticstransport.com/

8 Beğeni

arkadaşlar konvoyda konustugumuz gıbı başkasının modu oldugu ıcın çok fazla ellemek istemiyorum logoları falan değiştrmeme gibi biraz menü karışık gelebir aşagıdaki şekilde adımları ugulaya bilirsiniz
cam yazısı ve arka paneli burdan linkten indirip iki scs dosyasını mod klasorune atıp mod manager da aktıf edin

indirme linki

https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-arac-dorse-kaplamalari-ve-sirket-eklentileri/2995

araç cam yazısı ve panel ışıgı uygulama

man dışında sıkıntı çok yok mod başkasına ait olduğu için logoları değiştirmedim dosyayıda kitlemedim
uygulamayı bu şekilde yapın :

arka panel için logolar aynı oldugundan bulmak biraz zor en alttan başlayıp deneyebilirsiniz

sağdaki sarı noktada arka kabin ışığını değiştirebilirsiniz

cam yazısı için sarı noktaya basıp soldan stıcker seçeneklerinden birini seçmeliniz (kabin aksesuar dlc gerektirir)

4 Beğeni

Ulan türknet bi dünya sefer yapmıştım, 1. Lik senin yüzünden kaçtı, şirket olarak türknete dava açalım patron :joy: bugünden itibaren işe başlıyorum umarım internetim geldiği gibi gene akşamına gitmez.

2 Beğeni

şuan promods indiriyorum birde

Kraker_Blackmoon
SiSL.s.Mega.Pack.Customization ve
BM Logistic Mega bunalrı indirdim 7 ziple açmadan direkt mod klasörüne mi atılacak açıpta mı atılacak ben bunları açtım içinde dosyalar çıktı

2 Beğeni

Benim ofline seferler şimdi trucksbook clienti açınca işlendi keşke 2 gün öncesinde internetim gelmiş olsaydı çok faydam dokunurmuş galiba.
Neyse nasip bu aya Şubat benim ayım zaten :slight_smile: elimden geleni yaparım patron. Bu arada geçen ki vidyonun ilk yarım saati yarın büyük ihtimalle kanalımda olur yüklenince paylaşım yaparım ilginiz için hepinize çok teşekkür eder desteklerinizi beklediğimi belirtirim.

2 Beğeni

Scs dosyalarini atacaksin zip yada rar icinde .scs dosyasi varsa onlari sadece atacaksin

1 Beğeni

Videoyu bekliyoruz ah internetler keske olsaydin son anda kaybettik keske telefondan internet acip isletseydin :))

1 Beğeni

Reyis inanmazsın belki de bir haftadır internetim yok, 6gb cepten interneti yedim :smiley: Keşke öyle bi şansım olsaydı yapardım valla.

2 Beğeni

Saglik olsun ya :))

2 Beğeni

Başınız sağolsun

1 Beğeni
Oslo-Palermo seferimden

3 Beğeni

Arkadaslar merhabalar herkese öncelikle selamlar sizlerden ricam trucksbook a bmnin ne oldugunu gosterelim ve km konusunda elimizden geleni yapalim saygilar sevgiler.

7 Beğeni

Oslo-Milano Seferimizden :slight_smile:

Özet

Yükleme: ets2_20190203_232522_00.png…

3 Beğeni

Türkiye haritası ile promods bir arada oluyor mu ? dostlar :grin:

2 Beğeni