BM Logistics "International Transport Services"

@gampue serhan senin oyun eski sürüm görünüyor onunla bir ilgilenir misin oyun güncel ise kısa bir teslimat yaparsan düzelir

1 Beğeni

Merhaba Arkadaşlar;
26.01.2019 cumartesi konvoy bilgileri yol güzergahı,araç boyama görselleri aşağıdaki gibidir;
başlangıç noktası oakland liman bitiş noktası las vegas

Özet

4 Beğeni

Arkadaşlar yükleriniz @muratselek tarafından verilecektir.

4 Beğeni

kayıt için :
Convoy | TrucksBook kayit yapmayan arkadaslar 8e kadar yapsin

2 Beğeni

bende varmıydı problem dün girdim ama dünkü oyun bugundan dolayı teslimati yapamamistim

3 Beğeni

ılkını bende de saymadı ıkıncıyı saydı 1 tane daha yaptım onuda saydı yani 1 2 teslimat yapınca sorunlar duzenlıyor kendini toparlıyor sıstem

2 Beğeni

@ysftna boya düz kırmızı galiba

2 Beğeni

Murat selam. teslimat yaptim TB gecerli saydi yuku. kontrol edebilirmisin. tesekkurler

2 Beğeni

düzelmiş sağol

2 Beğeni

bende problem varmi ki ben en son etkinlikte falan truckbooks üzerinden görevleri yapmıstım ama olmasa girecem bi 60 mil yük falan cekecem Adg kuzgun yazar truckbooksda

2 Beğeni

turuncu
ama koyu

4 Beğeni

bu aksam ki buluşma amerika rüyası edasında güzel hızlı keyifliydi kısa sürdü artık yoldanmı hızdan mı güzel olmasından mı bilemedim :smiley: ellerinize sağlık arkadaşlar haftaya görüşmek üzere…

seferden

13 Beğeni

Hepimizin eline sağlık eğlenceli bir turdu.

6 Beğeni

Yine katılamadım. :disappointed::disappointed:

5 Beğeni

ben oylamaya sundum counluk bu gun değince yapacak bir şey kalmadı :confused:

4 Beğeni

Sağlık olsun be patron.

4 Beğeni

resimler siteye eklendi ve sitede ufak değişiklikler yapıldı performans için…

https://www.bmlogisticstransport.com/

5 Beğeni

konvoy süper olmuş arkadaşlar katılamadığım için bir kez daha çok üzüldüm. Nişanda vakit bulup giremedim sağ olsun @muratselek abi beni kırmayıp yayın yapmış kafam dünya olmasına rağmen 3.45 te eve gelip direkt bilgisayarı açıp, gündüzden kalan teslimatı tamamlayıp sonuna kadar izledim, şuan saat 7.28 kafamda açıld :slight_smile: . çok eğlenceli olmuş sizin adınıza sevinirken kendi adıma birkez daha üzüldüm. teşekkürler @muratselek abi

6 Beğeni

İtalya’dan bir isveç kaplanı geçiyor. :wink:

(IT)Torino - (IT)Catania

6 Beğeni

BM Logistics Scania R 2012 Special

Scania R 2012 Special

7 Beğeni