BM Logistics "International Transport Services"

sayar hocam sıkıntı yok o durumda…

2 Beğeni

Tamam saol patron

1 Beğeni

hafta sonu gelemiyorum maalesef :frowning: çalışıyor olacağım

2 Beğeni

@SemtinAgbisi ulan emre patrona insafsiz diyon ama bence insafsiz sensin az mola falan yapsaydin ya bu saatte getirdin makineyi kapimin onune :joy::joy:

emrenin kiyagi

Bu metin gizlenecek

5 Beğeni

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Ohaaaa :smiley: Bileydim valla molaya yatardım abi

3 Beğeni

VARSA ÖTESİ ONU DA YAŞARIZ.VATAN 57 MEKAN 59
Herkese Hayırlı Günler Dilerim…
Yolculuk Başlasın…
Salzburg---------San Petersburg Asfalt Sökücü

Özet

4 Beğeni

BALTIC SINIRINDA MOLA

Özet

4 Beğeni

Uzun zamandır derslerimden dolayı giremiyodum yarı yıl tatilinde epey giricem siteye kayıt oldum ama onay bekliyorum

5 Beğeni

Merhaba iyi akşamlar Bm ailesi bugünkü son seferimden kareleri sizle paylaşmak istedim.
@blackmoon @vlkndemir28 @muratselek @chucky20

Özet

5 Beğeni

harikasın abi iyi istirahatler

4 Beğeni

Saygı değer BM ailesi steam de indirim başlamış, heavy cargo pack dlc’si olmadığı için hafta sonu konvoya katılamayacak arkadaşlarımız varsa bilgilerine sunarım.

5 Beğeni

Abilerim sizce Baltık DLC paketi alınmaya değer mi? Hepinize hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

5 Beğeni

Bence alınmalı. uzun yollar için gayet ideal ve şu an indirimde.

4 Beğeni

bence gerçekten ets dünyasını seviyorsan almalısın arkadaşım güzel göreceli bir kavram olduğundan sana göre nasıl olur bilmiyorum ama ben henüz tümünü gezmesem de bence güzel

5 Beğeni

Önerileriniz için teşekkür ederim

Özet

2 Beğeni

Hayırlı olsun arkadaşım bol kilometre yapman dileğiyle

5 Beğeni

görmeyenler falan vardır diye arada yenileyeceğim bu mesajı

bu haftaki buluşma (19.01.2019) heavy cargo olacak arkadaşlar 44 ton asfalt kazıcı onun için 8x4 araç olmak zorunda çünkü diğer türlü araç kalkmıyor yokuşlarda kalıyor konvoya zarar…
buluşma yeri yani yük alacagımız yer dar ve etrafta bekleme alanı yok yolda bekleyecez büyük ihtimal toprak ve dar tüneli bol bir istikamet…

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

harita ve boyama

4 Beğeni

Teşekkür ederim abi

5 Beğeni

baktım herkes ağır yük antremanı yapıyor bende bari bir test yapayım dedim heavy cargo pack aldıktan sonra heralde 2-3 yük taşımışımdır hatta special t. bile 2 yük galiba taşıdım alıp alıp atıyorum kenara :smiley:

neyse bende taşıyayım hafta sonuna hazırlık olsun dedım ama üstüne kış modu ve malumunuz fizik modunu ekledım ne yokustan çıkabildim ne 30 ile viraja girebildim yok yapılacak iş değil bir ara aracın burnu sol barıyde dorsenın kıçı sağ bariye sıfır drift yapıyordum 35 km hız ile :roll_eyes:

Özet

5 Beğeni

@blackmoon Patron selamun aleyküm
Bu önümüzdeki bir kaç ay km yapamayacagımın haberini vermek istedim kişisel işlerimden dolayı evde tamirat ve tadilattan dolayı pc’yi kaldırmak zorunda kaldım bundan dolayı iş yapamayacagımın bilgisini vereyim dedim
Hayırlı geceler dilerim

5 Beğeni