BM Logistics "International Transport Services"

hayırlı yolculuklar abi

2 Beğeni

@vlkndemir28 @SemtinAgbisi Estağfirullah hocalarım işimiz bu. :slight_smile:

3 Beğeni

eyvallah volkan hocam sana gelsin rigadan selamlar

Özet

5 Beğeni

Evet mazotumuzu fulledik istikamet luga- italya

Özet

4 Beğeni

MANZARAYA KARŞI ÇAY KAHVE MOLASI @muratselek @blackmoon @vlkndemir28
YOL YORDU :smile:

Özet

Özet

Bu metin gizlenecek

4 Beğeni

eklediginiz ekran goruntulerini ozet gizlenir sekilde ekleyiniz lutfen. konu icerisinde nasil yapilacagi anlatilmistir.

3 Beğeni

Eyvallah abi

3 Beğeni

Iyi istirahatler abi

4 Beğeni

bir aksam beraber mola verelım orda semaver var bende :smiley:

5 Beğeni

4 gündür Samsun dan İstanbul, İstanbul dan Aydın, Aydın dan Ankara son olarak Ankara dan Samsun a geldim benim 2.500 3.000 km yi saymamış yav :slight_smile: olmadı şimdi :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

@blackmoon patron merhaba araçtan birkaç ses geliyordu Katanya’da servise çektim, servis analizi aşağıdaki gibi olup, bütçe onayına sunarım. Lastikleri servis pahalıya yapıyor dersen bir yerde kaplama attırabilirim veya buradan Berlin’e yük sarıp, şirket kademede halledebilirim. Saygılarımla…

Servis analiz raporu

6 Beğeni

Abi sorun yok yaptırın pahali olsun iyi olsun önemli olan sizin güvenlıgınız :slight_smile:
@iLyas_Kuzgun abi ısınlanma yaptiysan saymamis olabilir :joy::joy:

5 Beğeni

@blackmoon, @ysftna, @muratselek, @SemtinAgbisi ve tüm ekip arkadaşlarım Katanya servisin kenarı güzel çayır çimen ben çayı muavinim pikachu’ya koyduruyorum, dolapta da su böreği var kaçırmayın derim :slight_smile: buyurun.

Özet

6 Beğeni

Patron gibi Patron ya sağ ol patron yaptırıyorum.

4 Beğeni

bu haftaki buluşma (19.01.2019) heavy cargo olacak arkadaşlar 44 ton asfalt kazıcı onun için 8x4 araç olmak zorunda çünkü diğer türlü araç kalkmıyor yokuşlarda kalıyor konvoya zarar…
buluşma yeri yani yük alacagımız yer dar ve etrafta bekleme alanı yok yolda bekleyecez büyük ihtimal toprak ve dar tüneli bol bir istikamet…

kayıt için
https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

harita ve boyama

7 Beğeni

Test suruslerimiz baslamistir :wink:

Özet

Bu metin gizlenecek

6 Beğeni

@blackmoon ben bu yükü dafla çekebilirim :grinning:

5 Beğeni

Tecrube farkli birsey tabi :grin:

2 Beğeni

Cekiliyor ama kisi olunca biri takilirsa herkes takilir ve savrulma katsayisi artiyor on tarafta onun icin tedbirli olalim :slight_smile:

2 Beğeni

O yüzden sorun olmazsa ben çift çeker dafla gelsem🤗

3 Beğeni