BM Logistics International Transport Services

ets2

Katilimlari icin kendisine cok tesekkur ederiz @HasanOfke :joy:

güzel bir buluşma güzel bir ortam güzel bir yoldu hepinizin ellerine saglık geceye denk gelınce cok resım alamadım bır dahakıne artık :)) haftaya gorusmek uzere

resimler

Emegine saglik patron konvoy guzergah muhabbet fotolar sayende hersey harika adamsin :+1:

Volkan abi konvoy başında benim kabin içinden aldığını fotoğrafı unutma :smiley:

sizlerle güzel herşey :smiley:

Aklimda kardesim bilgisayari actigimda gonderecegim kardesim

Bu arada instagramdan fotograf paylastiginiz adresleri yazin isterseniz takip edelim arkadaslar

Fransa civarlarındayım.Varsa bu civarda olan birbirimize Fransız kalmayalım.

1 aydir hic km yapmayanlar ( trucksbook uzerinde ) sirketle sozlesmeleri fesh edilmistir… BM logistics calisanlarina duyurulur…

@ets2garaj Murat abinin instagram adresi: https://www.instagram.com/ets2garaj/?hl=en

takipteyim teşekkürler hocam

Selamlar şöyle bir TrucksBook’a bir bakayım dedim. daha 8 gün oldu ocak ayı gireli ve (YUSUF TUNA 5759) nick isimli nasıl da 8 günde 49 701 km’yi yaptı anlayamadım şaşkınlıkla baktım. Bir an önce hile olduğunu düşünüyorum da…

Bende şüpheleniyorum ondan aslında

Günde ortalama 6k mesafe ile ortalama süreli bir ETS2 oyuncusunun yapabileceği bir değer, niye bu kadar anormalleştirme çabası içindesiniz?

bir durum yok yusuf tuna hakkında gayet normal şekilde km yapıyor kendisi konvoyda da konuştuk kendisiyle harıtalarda belli zaten

merhaba arkadaşlar bugün yine yollarayız

Özet

Yukarda yazılanları okudum da hile yok kesinlikle merak etmeyin hepsi tamamen el emeği alın teri

Beraber uzun yol sürmek isteyenlerle yada tarafımdan yük isteyenlere her daim yardımcı olurum arkadaşlar…:grinning:

şirket sevkiyat sorumluları aktif olan kişilere yönlendirdik @ysftna yeni sevkiyat müdürlerimizden özel olarakda kendisinden belli rotalara yük isteyebilrsiniz …

kendime attım yüke bakarmısın @blackmoon kendime bile acımıyorum:)

Özet