BM Logistics "International Transport Services"

ben hepsine tek tek baktımda 500 var 46 var 90 var bi kaç tane daha var bi atayım dedim sizde görün anlamında

1 Beğeni

dosyayı attım ama oyuna girdikten sonra mod içinde görünmüyor???

Normalde gözükmesi lazımdı hocam.

sonra tekrar deneyeceğim artık yardımlarınız için teşekkürler…

1 Beğeni

Ufak bir sorum var onlineda ban yemişim itirazda bulunmak istiyorum aslında pek bir şey çıkmaz ama şansımı denemem lazım çünkü gerçekten sinir bozucu bir durum itirazımı türkçe yapsam admin bir şekilde okurmu yoksa illah ingilizcemi yapmalıyım…

Duisburg calais yolunda benzinlikten çıkıyordum iki araç çıkışta kaza yaptı bende yol kapandı diye çıkış yapmaya başladım beyfendi benzinlik yoluna girerek aynamın kör noktasından çıktı ben vurunca farkettim ancak hem benzinliğe girerek geldiği için hemde vurarak yol almaya çalıştığı için durması gerekiyordu ama durmadı vatandaş ve ban yiyen taraf ben oldum sinirimi videosunun altında söverek attım ancak yinede sinirimi bozuyor yol verme bilmiyor bir şey bilmiyor sırf kaydı var diye ben patlıyorum

1 Beğeni

Türk adminler var. Sana türkçe cevap veriyorlar. İtiraz edebilirsin. Nerden biliyorum: Neden MP linuxa yok diye sormuştum. O kurucusu deil ne bilsin.Neyse @Merta türkçe yazabilirsin. İnşallah en kısa zamanda banından kurtulursun.

1 Beğeni

3 gün sonra kurtulcam zaten ancak pervasız sürüş yazmış yunan admin o sinirime dokundu adam pervasızca yol dışına çıkıp hem yol vermiyor hem vuruyor hemde inat etmeye devam ediyor pervasız olan ben oluyorum ne güzel istanbul :slight_smile: Çok teşekkür ederim cevabın için :slight_smile:

2 Beğeni

yarınki buluşma kayıt için linke tıklayın ve arkadaşlar yarın yükleri kendim dağıtacam gelecek arkadaşlar kesinlikle kayıt olsun yarın aksamı bekleyıp son dk olayı yaratmasın ki yükler rahat dağıtılabilsin

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

rota için

• italya dlc olsun
  • fransa dlc olsun
  • baltık dlc olsun
  • hepsi olsun

0 oylayanlar

2 Beğeni

:smiley: valla baltıc olursa eğer ben 3. hafta da da katılamayacam demek olacak… zaten haftaya Samsundan İstanbul ordan aydın ordan geri samsun 3 lüsü olarak gececeği için garanti olmayacam ve 4 haftada öyle geçmiş olacak :smiley: italya iyidir indirimde almıştır sanırım herkes…

3 Beğeni

ilyas abi samsun ne alaka ne iş yapıyosun ki bu kadar çok yer dolanıyosun

Cumartesi akşamı ben de varım. Ankette Baltık dedim ama bu şekilde İtalya bile olur :smiley: kötü yerlere gitmeyelim.

2 Beğeni

Vayyyy bulusma şenlendi :)) guzel rota olusturacam o zaman :slight_smile:

(Gelmedi…)

3 Beğeni

arkadaşlar rotayı belirledim tali yolları bol olan eğlenceli güzel bir yol olsun istedim baltık herkesde malesef hala yok onun için italya fransa arası olacak bol virajlı uzun bir yol…(2386km)
sevkiyatlar buluşmadan 1 saat önce dağıtılacaktır lütfen gelecek arkadaşlar kayıt olmayı unutmasın

rota

• çıkış:
    napoli (italya) Fattoria Felice firması (buluşma yeri aynı zamanda )

• varış:
    Rennes (fransa) Ika Bohag firması

• mola yerleri:

montpellier (tamir ve yakıt için)

• hızımız 80-90 olacaktır yoluna göre

• arkada kopukluk dahilinde öndekiler 70 sabit arka 90 gelecek buluşulana kadar

boyama

buluşma yeri ve rota

Not:araclarinızı boyayıp oyle gelin lakin tamirhane bulusma yerine baya bir uzak

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

2 Beğeni

buluşma kayıt için son 50 dk yükleri dağıtacağım sonrasında daha yük dağıtmayacam 16 kişi olduk…

3 Beğeni

Ben yokum ya konvoy zevkli bugun :grin: yazdim bunu bir kenara

3 Beğeni

olurmu oyle şey cemil abi :))

1 Beğeni

2 kişi harici herkese yük verildi diğerlerinde fransa ve italya dlc olmadığı için yük veremedim

2 Beğeni

Eu1 demiyiz patron

2 Beğeni

ve @HasanOfke yine gelmedi :smiley:

5 Beğeni