BM Logistics "International Transport Services"

50k modu dosya şeklinde açılıyor bu yüzden scs dosyasını bulamayıp atamıyorum

Özet

1 Beğeni

Direk bu rar dosyasını at mod klasörüne. Dışarı çıkartma.

4 Beğeni

50 k yanı dosyayı dırek mod klasorune at bızım modları da at sonra oyunda mod yöneticisinde 50 k modunu yani bu gorseldekı orjınal modu en alta koy sıralamanın dıgerlerını kafanaa gore onun üstüne koy…

yani 50k_addons mods yöneticisinde en altta olsun

bu şekilde

2 Beğeni

trucksbook da sırketlerı arastırırken bır baktım dun geceden bu gune 70 bın km yapan fırma var bır de turk fırma var soloturkteam tuhafıma gıttı yani bir gecede zaten fırmada 2-3 kişi çalışıp yapmış bunu ama ıkı kişinin km leri tuhafıma gitti

ikisi farklı şehirler arasında git gel sefer yapmış 5000 km lık ama ıkısıde donüşte araç değiştirmiş ve ikisininde kayıt saatlerı bır oncekıyle 3 - 5 dk farkla yani ımkansız ıkısınınde bu hatayı alması bunda da galiba oyun oynuyorlar trucksbookda galiba kontrol edilmiyor… @altunsoy07 yani bir fikir varmı…

1.kişi

2.kişi

4 Beğeni
Özet

Kendi söylediğim mantıksız geldi o yüzden editledim : )

3 Beğeni

yok o şekilde olmaz müdahale edemezsinde game.sii dosyasıyla olabilir ama böyle nasıl olabiliyor bilmiyorum işte…

2 Beğeni

Bir client kullanıyorlar en uzun mesafeye giden yükleri gösteriyor hep palermo bergen veya pari gibi şehirlere gidiyorlar aralıksız birde farklı tır olayıda palermoda veya diğer şehirlerde saveleri var hep hazır tır hazır direkt saveye dönüp yükü alıp devam ediyorlar hemen ama client kullandıklarını biliyorum

2 Beğeni

tek hasabı farklı kişiler mi kullanıyor yani çünkü iki yük arası 10 dk fark yok 5000 km yol katedilmiş sadece bu gözüme çarpan

2 Beğeni

selamın aleykum

Farklı kullanıcılar kullanıyor diye kulağıma geldi ama üstüne gidemedim konunun IP kontrol yapmamız gerekir hesaba hangi ıp’ler giriyor felan

3 Beğeni

denildiği gibi aynı truckbooks hesabına farklı bilgisayarlardan bağlanarak aynı anda aynı hesaba Km kasıyorlar başka bir açıklaması yok … 1. adama baktım dün geceden baslamıs aralıksız bu geceye kadar 6.30 a kadar oynamıs ve yaptıgı km yi yapmış. 2. elemana bakıyorum 02 40 larda adam 4 farklı uzun menzil yük bırakmışki araları 2 3 dk. bunun önüne geçilebilirmi merak konuusu ki aynı anda 2 parklı pc de online olmaya vb şeylere önlem alamadıkları sürece zor… Wotr de birşeyler yapacaktı guya ama halen ses seda yok sanırım…

5 Beğeni

ya insanların bu kadar karaktersiz olmasınını anlamıyorum lan ne keyif alıyosun bunu yapınca tüm oyunlar için söylüyorum ya arkadaş bu neyin kafası böyle

buna bakabilseler bir kaç kişiyi trucksbook da banlayıp ifşa etseler aslında ortam düzelir biraz daha @altunsoy07

5 Beğeni

Üstüne üstlük bütün Multiplayer oyunların çoğunda hile yapanların %80 ni Türk, ve bu çok üzücü bir durum.

2 Beğeni

deneyeceğim teşekkürler

Bu arkadaşın aynı yerden nasıl 5 seferi olabiliyor… :smiley: :smiley:

Özet

1 Beğeni

jüri özel ödülü istiyorum :grin:

4 Beğeni

Hepsine bakarsan sadece ilki 913 km digerleri degil belliki yusuf tuna da bir kac deneme yapmis save dosyasiyla burdaki ismini bilmiyorum arkadasin yusuftuna hocam bu sekilde denemeleri yapmayalim egerki bu sekilde km kasıldıgı tespit edilirse sartsiz cikarmak zorunda kalacam…

3 Beğeni

Abi sana yılın adami altin buji ödülünü veriyoruz :))))

5 Beğeni

Allah tan eksoz felan demedin :rofl:

4 Beğeni

Hile yapanlar ne anlıyorlar anlamadım

2 Beğeni