BM Logistics "International Transport Services"

bende bu aileye yeni katıldım hayırlı teskereler diliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

dıscordda sayfa olarak ne diye geçiyor bm logıstıcs mi? bugunki konvoyda yolda iletişime ara sıra geçeriz sanırım, o yuzden sordum?

Arkadaşlar maalesef bugünkü konvoya yetişemiyorum, sizlere iyi eğlenceler…

2 Beğeni

yatacaksın hizmet birliğinde erlere telefon açtırma senin elinde olacak :smiley:

4 Beğeni

Arkadaslar bu gun ku konvoyu yukleri ayarlayabilecek varmi yetki vereyim trafikteyim cok zor yetisecem

3 Beğeni

ss gönder atayım ben

3 Beğeni

Murat abi direk trucksbook da konvoya tikla gelenlere gondereceksin

Abiler bi soru sormuştum görmemişsiniz ama, Trucksbook sayfası çökmüş gibi geliyor bana bu yüzden uygulamayı güncelleyemiyorum, bilgisi olan var mı konvoya gelmek istiyorum. Son 10 dk :d bi yardım edebilirseniz sevinirim

yükler gönderildi mi acaba bende gözükmüyor?

Buluşma yeri acress çıkışında ki yol

Özet

3 Beğeni

henüz gelmedi gözükmüyor ayarlamaya çalışıyorlardır…

Yılın son konvoyunuda kazasız belasız tamamladık. Güzel muhabbet eşliğinde 2.253 km’yi bitirdik. Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık :slight_smile:

Kamerama takılanlar ;)

8 Beğeni

elinize sağlık keşke olabilseydim ama eve vardıgımda saat 11 ı gecıyordu köprü tarafiği+ yagmur+kaza+sınan erdemdeki miting gerisini siz düşünün artık :confused:

5 Beğeni

malum iş güç çok fazla olamadığım için elimden geldiğince telefondan yapıyorum ama yetişemiyorum bilgi vermeye ve yük dağıtmaya ve şirket içinde her akşam konvoy yapan arkadaşlar var bu sebepden dolayı ve @muratselek in tavsiyesi üzerine hafta içi konvoylarıyla ılgılenecek ve yukleri dağıtmaları için @chucky20 ve @EnesDuvan sevk sorumlusu olmuştur

haftaiçi harici buluşmalar için sevk sroumluları

. @chucky20
. @EnesDuvan

hafta sonu cuamartesi buluşmaları için sevk sorumlusu ve müdür

. @MURATKAPTAN67
. @Burak34

yapamadığınız zaman yada müsait olmadığınızda 1 gün önceden haber verirseniz birbirinize en azından aksaklıkların önüne bir mktar da olsa geçebiliriz…

not: bulusmalar dışından harici yük herkese dağıtmayınız lütfen hafta içi grup sadece aksamları yapılan buluşmaların sevkıyatlarıyla ilglensin…

6 Beğeni

bu 50k modunu nasıl kullanıyorsunuz yükleyemedim yardımcı olur musunuz?

@Adige16 Öncelikle buradan 50k modunu indirin: https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=175&t=246467 sonra 50k modunu ve BM logistic 50k modunu mods klasörüne atın. Oyuna girdikten sonra mod manager’da orijinal 50k modunu alta, BM logistic eklentisini ise üste alın (öncelik verin).

2 Beğeni

Şirkete katılmamın üzerinden 3 ay geçmiş olmasına rağmen, 2018 yılının en çok kilometre yapan şöförleri arasında @MURATKAPTAN67’ın arkasında 2. sırada yer alıyorum. Gururlu ve onurluyum. Bu güzel aile için birşeyler yapabiliyorsam, bu güzel aileye birşeyler katabiliyorsam ne mutlu bana.

Herkese şimdiden huzulu, mutlu, sağlıklı, “Bol kilometreli” iyi seneler. :slight_smile: Tekerinize taş değmesin.

200.411 Kilometre, 265 Teslimat ;)

9 Beğeni

aralık ayı yarışması için ve yeni yıl için son 4 saat yarışma kuralları gereğince 50.000 km geçen ilk 3 kişi hediyeleri alacak

1. 30 tl değerinde steam hediye çeki
  2. 20 tl değerinde steam hediye çeki
  3. 10 tl değerinde steam hediye çeki

şuan ki km lere baktığımızda gecenin kazananları aslında belli

1. @chucky20 - 139 963 km
  2. @bytutkun - 122 928 km
  3. @muratselek - 85 638 km

kazananlar steam üzerinden hediyeler gönderilecektir arkadaşlık isteklerini kabul edin :smiley: tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim

9 Beğeni

Saol patron

6 Beğeni

Yeni yilin Bm logistics ailemize, tum arkadaslarimiza ve ailelerine saglik huzur ve bereket getirmesi dilegiyle iyi yillar…

8 Beğeni