BM Logistics International Transport Services

ets2

bir fikrim yok bu konu hakkında

selamın aleykum spam kutusuna baktın mı ?

29.12.2018 cumartesi 21.00 buluşması debrecen(macaristan)-cardiff(ingiltere) arası olacaktır

yükler buluşmadan 1 saat önce trucksbook üzerinden sevkiyat şeklinde dağıtılacaktır

katılım için

teşekkürler patron hoşbulduk beni aldığınız için teşekkürler mutluyum

Yine yokum etkinlikte. İşten gece 11’de paydos vericez. O zamana kadar konvoya hayatta yetişemem.

Yeni Winter Mod kurulumu yapan var mı? Benim kafam karıştı baya bi yardımcı olabilecek biri varsa çok makbule geçer :smiley:

Mod işi tamamdır hallettim :slight_smile:

Arkadaşlar Trucksbook’ta an itibariyle dünya genelinde 10. sıradayız, bizi buralara getiren büyük ailemize teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum, Hayırlı çalışmalar, hayırlı yolculuklar…

Böyle müdür ve patrona sahip olduktan sonra seve seve çalışırız müdürüm. Gerçi hala zam yapılmadı ya. Bu arada Patron asgari ücret 2000 TL’yi geçiyor haberin olsun. Bu arada şaka bir yana böyle bir ekiple olmak gerçekten çok güzel bir duygu.

Bir anonim demişki: Bu şirkette herkes patron. :slight_smile: O yüzden herkes birbirinin patronu :wink: maaşına kendin zam yapabilirsin. :joy:

O zaman herkese benden %1000 zam. :smiley:

Maaşınıza zam işinize son diyorsun yani :slight_smile:

Aha sirket batti :))

çalışıp parasını kazanan kendine zam yapsın :smiley:
NEREDE TOPLANACAĞIZ PEKİ PATRON :smile:
patron mp buluşma için boyama şekli nasıl olacak bir fotoğrafla paylaşabilir misiniz?

Gerekli bilgiler (Buluşma Yeri, Boyama, vs.) yarın paylaşılacaktır. Buluşmaya katılmak için Trucksbook’tan konvoy’a katılımı onayladıysanız. Buluşmada ki yükünüzde buluşmaya 1 saat kala Trucksbook client üzerinde sevkiyat bölümünde olacaktır.

:+1: teşekkürler

arkadaşlar ard arda mesaj atmak yerine tek mesjda toplayalım yazdıklarımzı…

:+1: tmmdır
birde bu discord üzerinden konuşarak mı ilerleyeceğiz ben programı yeni yükledim ilk defa nasıl kullanılıyor fazla fikrim yok…

dc konuşmak zorunlu değil sadece bilgi alma amaçlı ve konvoyda hızlar falan söylendiğinde uyulması yeterli

tamamdır anlaşıldı herkese hayırlı geceler …

Merhaba sevgili ailem :smiley: Acemilik bitti 1 haftalık dağıtım izni için dün gece eve gelmiş bulunmaktayım. Ciddi şekilde hasta ve yorgun olduğumdan akşam ki konvoya söz veremiyorum. Sanırım sevkiyat sorumlusu gibi özelliklere de yabancı kalmışım çözemedim olayı tam :smiley:

Şirketi ilk 10 içine taşıyan herkeslere teşekkürler, 5 ay sonra birlikte daha iyi yerlerde olacağız inşallah. Kardeşim her zamanki gibi bütün ay yatmış, son 2 günde bir şeyler yapmaya çalışmış :smiley:

Bu arada usta birliğim İzmir Uzunadaya çıktı. Yer hakkında pek bilgi yok. Bilgisi olan lütfen paylaşsın :smiley: Bir de görev olarak TELEFON İŞLETME yazıyor hizmet birimindeyim. Bununla ilgili hiç bilgi bulamadım nette ve acemilikteki komutanlardan falan. Varsa bilgili arkadaşlar paylaşabilirler.