BM Logistics "International Transport Services"

şirketten kendi kendine çıkıp haber vermeyıp başka şirketlere gecen arkadaşlar mümkünse bir daha sakın basvuru yapmayın çıkarken bır haber bıle vermeyecek tesekkur edemıyecek kadar çocuk ve ınsanlıktan yoksunsunuz

laf olsun diye gelip bir şey yapmayıp sadece eleştirenlerde şirketten ayrılıp gideblir

bu kadar burda emek var uğraşılıyor sırf cocuk gıbı merak için gelip bir şey yapmayıp sonra adamlar çıkıyor haber vermeden

• bundan sonra 18 yasından küçükler alınmıyacaktır…

• istediği kadar km yapsın isterse en iyisi olsun saygısızlık bilmişlik yapanlar büyüklük taslayanlar direk atılacaktır…

17 Beğeni

Patron kim sinirlendiriyor seni? :hugs: Varsa bir yanlışımız kulağımızı çek.

4 Beğeni

Başka şirketmi varmış bizim kadar aktif olan vallah daha önce görmedim emekleriniz bu konuda gerçekten çok büyük kızmayın böyle insanlara zaten kaybetmişler :slight_smile:

4 Beğeni

trucksbookda şirket bol arkadaşlar ama işte faal olarak emek harcama bakımında 20 taneyi geçmez galiba @Zeux yok be hocam bizim tayfa belli zaten :smiley: sorun çıkmaz belli 3-5 kişi var göze batan ben bilerek yazdım bunu daha varsa bizi en azından yormasın diye… benim bir maddiyat beklentim yok sizler elinizden geleni yapıyorsunuz zaten bu da beni mutlu ediyor şirketi benimseyen bütün arkadaşlara burdan tekrardan teşekkür ediyorum :)))

11 Beğeni

Patron bir sıkıntı varsa hemen levyeyle dalalım. Tek sözüne bakar. Vur de vuralım, öl de ölelim.

8 Beğeni

@sparteam siz var ya siz adamsınız :)))

6 Beğeni
Özet

Yeni şirket yeni araç vede dorse hayırlı olsun bana BM Logistics gerçekten ayrıcalıklı bir şirket aileye şimdiden teşekkür ediyorum.

6 Beğeni

Asıl olarak böyle bir ortamı bizlere sağladığın ve bizleri bir aile gibi birleştirdiğin için kendi adıma ben teşekkür ediyorum :slight_smile: Büyüksün patron

6 Beğeni

Trucksbook client indiremiyorum güncellemek için var mı bilgisi olan ağalar? Sayfa bi acayip olmuş.

selamün aleyküm değerli üyeler bende yeni katıldım şirket boyasını nerden aktifleştireceğiz nereye gelir?

ben bır yerde basvurunuzu goremedım
burdan basvuru yapmalısınız

https://www.bmlogisticstransport.com/

2 Beğeni

biz teşekkür ederiz aramıza tekrardan hoşgeldiniz iyi çalışmalar…

2 Beğeni

patron dorse ve araç skinini nereden alıyoruz siz mi yolluyacaksınız?

Basvurun gozukmuyor bir ust mesajda yazdim

1 Beğeni

şuan kabul edildim patron tekrar bakar mısınız? araç ve dorse skini için …

1 Beğeni

@Adige16 https://www.bmlogisticstransport.com/ Araçlar ve eklentiler bölümünden bulabilirsin.

1 Beğeni

tmm buldum teşekkürler burada hepsini mi indireceğim ?

2 Beğeni

Dorse ve araç eklentilerini kullanmak zorunlu değildir, istediğinizi indirebilirsiniz.

1 Beğeni

aramıza hosgeldınız

2 Beğeni

arkadaşlar benim mail hesabına kayıtlı değil diyor kayıt ol diyorum bu seferde steam kayıtlı çıkıyor kısaca kayıtlı mail adresini bulamıyorum adamlara mail attım dönüş yapan olmadı daha bu sorunu nasıl çözebilirim acaba