BM Logistics "International Transport Services"

Araç boyaması nasıl olacak bilgilendirme yaparmısınız…

1 Beğeni

Ben aksam olamiyacagim icin bakamadim ama @Burak34 ve @MURATKAPTAN67 seferleri verecektir boyamada gecen haftaki turuncu kalsin karisiklik olmasin ona gore yük dağıtırlar

Saat 8 e kadar yükleri dagitacaklardir

3 Beğeni

Arkadaşlar maalesef iş nedeniyle katılamıyorum. Sizlere hayırlı yolculuklar…

4 Beğeni

Hasat zamanından dolayı katılamıyorum :rofl: şaka şaka.Evde misafir var.Erken biterse yarı yolda yetişirim

4 Beğeni

Bütün çekiciler sana mı çalışıyor :rofl::rofl::rofl:

4 Beğeni

Sanayide çok ünlüyüm Cemil abi :slight_smile:

4 Beğeni

Anlasilan kimse yuku veremiyecek bende yoldayim telefondan verdim yukleri insallah hata olmamistir zaten kisi sayisi az di

Yuk arkadaslar polonya (lubnin)-ingiltere(edinburg) bulusma yeri olarak serviste bulusursunuz en azindan kusura bakmayin keske olabilseydim

2 Beğeni

ben biraz geç kaldım galiba yeni gördüm konvoyu bana da yük gönderebilir misiniz acaba?

3 Beğeni

3 ay önce katılmış olduğum şirketimizde. Ulaşabildiğim en yüksek km 55.000km idi. Bugün itibari ile şirketteki kişisel rekorumu egale edip "61.187"km ulaştık :slight_smile: Bu güzel ailenin bir parçası olmak çok güzel :wink:

"61.187 Km pozu ;)

Bonus: Mübarek uçak kokpiti

8 Beğeni

Hayirli olsun aramizda olman bizim icin de onur verici basarilarinin devamini dilerim bu arada arac ici dugme ve gosterge panneleri mavi her zaman beni etkiliyor yani beyaz yada kirmizi degil ama mavi cok hosuma gidiyor :slight_smile:

7 Beğeni

Etkinliği tamamlamak için Ats’ye girdim Volvo çekici aldım. Çekicinin sesi yok. Gaza basınca motor sesi geliyor ama gazdan ayağımı çekince hiç ses gelmiyor. Bu durum normal mi?

2 Beğeni

E5 ve E6 scanialarda yeşil diğer tırlarda beyaz. Öbürleri kurtarmıyor. Gerçekçilik bende takıntı olmuş öyle diyeyim. :sweat_smile:

3 Beğeni

Burası Paris :sweat_smile:

Özet

7 Beğeni

Arkadaşlar son 6 gün kaldı, yarışmanın bitmesine. Şu anda @chucky20 önde götürüyor :slight_smile: tekrar hatırlatalım: 1. Olana 30₺ steam hediye çeki, 2. Olana 20₺ 3. Olana ise 10₺ lik steam hediye çeki kazanacak. Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.

6 Beğeni

@Nurullah18 Merhaba yaptığınız başvuru ulaştı, herşey uygun fakat şirketimize sadece siteden başvuru yapmışsınız, ek olarak buradan: Company Profile | TrucksBook üyelik için başvurmanız gerekmektedir.

3 Beğeni

@Burak34 İnternet sitesinden kayıt olma başvuru işlemi gerçekleştirdim onayınızı bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

4 Beğeni

Sonncu olan da Zeki Müren i görecek :smiley:

6 Beğeni

ifşalanmışım :smiley:

4 Beğeni

:smiley: senmiydin

3 Beğeni

evet tır kendini yerden yere vururken yakalanmışım :smiley:

4 Beğeni