BM Logistics "International Transport Services"

alırsan beklerim abi özgür bana katıldı

Özet

6 Beğeni

@hercai006 çayı koyduk seni bekliyoruz abiiii :))

5 Beğeni

Yaşlı ırgat işine yarar mı :joy:

2 Beğeni

ırgat değil abi gelen ortak oluyor :smiley:

3 Beğeni

o zaman alıyorum :smiley:

3 Beğeni

Aldım :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 Beğeni

yükle yarın senide alırız çiftliğe ama oyuna girip bi eğitim bölümüne ve netten oynanış videolarını da izlemeni tavsiye ederim abi :slight_smile:

3 Beğeni

Tamam yeni anonim olmayan patron :smiley:

5 Beğeni

ortak ortak :slight_smile:

5 Beğeni
Konvoydan

6 Beğeni

Cemil abi ben gönüllerin realistiyim hayatta anonim olmusum cok mu :)))

5 Beğeni

Buralar iki gündür çok sesiz. Geceye bir güzellik bırakayım dedim. Etkinliği bitirmenin mutluluğuyla :wink:

KIRMIZIIIII

7 Beğeni

aynen bir sessizlik hakim burda :smiley:

6 Beğeni

Çünküüü ben çiftlikteyim :smiley:

4 Beğeni

Aralik ayi yarisma kurali olan 50.000 km sinirini gecen 4 kisi

en fazla yapan 3 kisiye ay sonu hediyeleri teslim edilecek basarilar

Özet

7 Beğeni

Bakalım 30 ₺ nin sahibi kim olacak? :smile:

5 Beğeni

Hediyeleri kimlere gider bilmiyorumda 3 aydır 55.000 KM’de kalıyordum bu ay kendi rekorumu egale edicem sanırım. Bunu mutluluğu yetiyor :wink:

6 Beğeni

O kirmizi carpi beni ne kadar da rahatsiz etti anlatamam patron ama gercekten son 2 aydir islerim cok yogun ve hep aksilikle gidiyor keske 25.000 i tamamlayabilseydim :persevere: normal mesaim 18 de bitmesine ragmen isler sebebiyle eve simdi gelebildim maalesef (2.48) neyse cok konustum.
hediyeler her ay bu sinirlari asarak sirkete buyuk katki saglayan arkadaslarimizin hakki tabiki kendilerini simdiden tebrik ediyor ve katkilari icin tesekkur ediyorum. Saygi ve sevgilerimle.

3 Beğeni

Onemli olan katilim zaten isler guclerden bende cok vakit ayiramiyorum zaten onun icin sorun yok aciklamaniz icin tesekkurler :slight_smile:

2 Beğeni

yarınkı bulusmada malesef ben olamıyacam katılacaklar asagıda kı lınkten bulusmaya ulasabılır katılıma gore @MURATKAPTAN67 yükleri teslim edecek kişilere…

3 Beğeni