BM Logistics "International Transport Services"

Gısganırıımmm :smiley:

Özet

Dostluk güzeldir :rofl:

Özet

Özgür soruyu sordu kendi çıktı :rofl::rofl::rofl:

Özet

Herkes gidince meydan bize kaldı :smiley:

Bu metin gizlenecek
[/details]

9 Beğeni

FS19 MU? TOURISTBAS MI? FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM :d

4 Beğeni

Tabi kide :tractor: Fs19 :tractor: …öteki hakkında hiç bi malumatım yok :smiley:

3 Beğeni

Fs 19 iyi güzel de ek biç sıkılıyor insan ben bir sunucuda oynuyorum şuan fakat Sp de sarmaz silaj yapacan olmuyor biçerken römork getirecek biri lazım :slight_smile: falan duruma göre ilerde havyanlara bakacak lazım en az 3 kişi oynamak lazım yani abi… tourist bus bence gereksiz oynamadım ama Ets ye otobüs yolcu modu ekleyebilirsen 3 aşağı 5 yukarı olay aynı sürüş ve grafikler nasıl dır bilmiorum tabi :slight_smile:

4 Beğeni

İkisine de sahip değilim ancak incelemelerden gördüğüm kadarıyla ben olsam Tourist Bus’ı tercih ederdim. FS19 bana göre çok ruhsuz bir oyun.

3 Beğeni

Tourist Bus kesinlikle 5 para etmez bir oyun, optimizasyon sıfır. Ets ile yan yana koyulamaz bile. Ama FS19’dada ilyas abinin dediği tek başına bir yerden sonra sıkıyor abi. He murat abiyle beraber dalarsanız FS19’a o ayrı tabiki :smiley:

4 Beğeni

cemil abi öncelikle geri vites benim degildi bostaydi abi tir nasil ses çıkacak :joy::joy::joy: bir de fs 19u bende düşünüyorum bu kadroya bir ciftlik yakışır :rofl:

5 Beğeni

Arkadaşlar FS 19’u satın aldım oynayan varsa duyurulur beraber birşeyler yapabiliriz, bende oyunu tanırım

5 Beğeni

Bende alsam mı acaba :face_with_raised_eyebrow: burada bu oyun sahipleri ile birşeyler yapalım ilyas-patron

3 Beğeni

@blackmoon patronumuzun yapmış olduğu kaplamaları daha yeni kullanıyorum.
Fikrimi söylemek gerekirse sadece dorse boyamasını beğenmedim yanlış anlaşılabilir.
Renkledirme konusunda dorseye biraz daha renkleme yapılabilirdi.
Ama tekrardan söylüyorum bu bir eleştiri yapanın ellerine sağlık…

Açma patlaruk

2 Beğeni

al al cemil abi sana çay demlerim :smiley:

5 Beğeni

eleştri yapabilirsin tabi ama genele bakmak lazım bunun için bu arada istediğin kombinide yapabilirsin bu boyamaya bu dorse olacak diye bir şey yok orda 3 tane fakrlı boyama var değiştir değiştir kullan yada iyi bir fikrin varsa yapıp uygularsın beğeniye sunarsın bizede pakete eklemek düşer sıkıntı yok :slight_smile:

6 Beğeni

Ama güzel olmuş eline sağlık patronum

4 Beğeni

oyun bilgin ne durumda özgür @hercai006 cemil abi sen oyunu aldım mı ve önceden oynadın mı hiç…

3 Beğeni

valla abi 2-3 saat oynayabildim temel şeyleri çözdüm gelişmeye devam

5 Beğeni

Önceden hiç oynamadım.Almayı düşünüyorum.Şu an tam bir ırgatım yani :smiley:

4 Beğeni

@ozgurke sen gel bakalım seni az deneyeyim @hercai cemil abi almadıysan bence düşün ilgi duyuyorsan almalısın hüsranda yaşayabilirsin :smiley: ben illa alınacak bir oyun diyemiyorum ama özgürü denemek icin benim oynadıgım sunucudaki çiftliğe alacam

3 Beğeni

Yeni etkinliğimiz hayırlı olsun :slight_smile:

Özet

4 Beğeni

İçinde ekonomi barındıran oyunları severim.Gerçekte zengin olamadık sanalda olalım diye :grin:.Ilgim var alıcam.Sen şimdi beni beğenme.Bir gün gelecek sana arazilerimi gösterirken" buralaa dutluktu" diyeceğim şaşıracaksın.:joy::joy::joy:

5 Beğeni

Bende dorsesi paketliler görüyorum bunlar ne diyorum :grin:

5 Beğeni