BM Logistics "International Transport Services"

Çekiciler deki cam plakalarını değiştirmek serbest mi yoksa illa blackmoon mu yazmak zorunda ?

1 Beğeni

kişileştirme size ait arkadaşlar boyama aynı olacak sadece yeni geldim eve birazdan atacam boyamaları rotaları

2 Beğeni

bu gün ki buluşma etkinliği münih-aberdeen arası olacaktır
yükler saat 8e kadar kayıt yapan kişilere trucskbookda verilecektir araç boyaması aşağıda paylaşılmıştır

buluşma münihte yükü aldıgımız doldurma tesısınde olacaktır

kayıt olmak için

araç boyama

NOT:arkadaşlar yükleri mp de sorunsuz almak için aşagıdakileri uygulayın

bu adımları buluşmaya gelmeden yarım saat önce yapın cok onceden yaparsanız yükünüz saat farkına girecektir

1. single player da buluşmanın olacagğı şehre gidin ve oyunu kaydedıp çıkın
2. mp girip profilinizi açıp oyuna girin buluşma noktasındamı kendı aracınız kontrol edın hemde profiliniz güncellenmiş olsun saat farkından dolayı oyunu kaydedip çıkın
3. trucksbook açıp sevkiyat bölümünde yükü kabul edip oynacağınız profile yükü ekleyin bu adımı baştan sakın yapamyın yük saat farkından dolayı kaçacaktır… 3.adımda yapın trucksbook işlemini
4. artık yükünüz hazır mp girip serbest çalıştan yükünüzü alın ve buluşma noktasına yerinizi alın

3 Beğeni

Yok yav :smiley: bune

Özet

6 Beğeni

Biz bu akşam bütün haritayı gezeriz gibi sabaha kadar :smiley:

5 Beğeni

arkadaşlar yükleri dağıttım yükleri almadan önce yukardakı adımları uygulayın her ıhtımale karsı bulusmadan yarım saat once yuklerı ekleyıp alın buluşma alanında görüşmek üzere…
Bulusma eu1 unutmayin

3 Beğeni

truckermp client sürekli sistem güncellemesi yapip duruyor yav niye acaba kaldırıp tekrar mı kursam

1 Beğeni

Patron yoldayim eve yetismeye calisiyorum bana da yuk ayarlayin yetisebilirsem konvoya katilayim

1 Beğeni

bende de aynı durum var şu an

1 Beğeni

VPN kurup öyle download deneyin diyorlar sende bir dene istersen vpn programı indirip

1 Beğeni

abi denedim ama olmadı, sen çözebildin mi sorunu?

1 Beğeni

burda bi renault premium eksik patron (BEN YOKUUUMM) :frowning:

5 Beğeni

gelseydın keşke kalabalık guzel konvoy oldu

3 Beğeni

https://sharemods.com/we0b4piu8szh/TruckersMP.zip.html indir bunu ve C:\ProgramData\TruckersMP içindekileri silerek oraya at

2 Beğeni

öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoşgeldıniz hem sohbetleri için hem arkadaşlıkları için güzel bir ekip olacak burda belli
bu günkü buluşma münih-aberdeen 2000 km civarı

hepinizin ellerine saglık

seferden

9 Beğeni

@HasanOfke seni de bekliyoruz hocam sozun var :blush:

4 Beğeni

Cok guzel bir konvoydu herkesin emegine saglik bu ortami kuran patron var olll tesekkurler :clap:

6 Beğeni

estafurullah ne mutlu bana kı hep beraber guzel bır alanımız oldu :))) sizlerde sahiplendıniz asıl ben teşekkür ederim hepinize

6 Beğeni

Abi TruckersMP’yi kaldırıp tekrar kurdum sorun çözüldü, son anda yetiştim konvoya :slight_smile:

5 Beğeni

Katılan herkese teşekkürler. 15.12.2018 Konvoyu: München-Aberdeen

Fotolar

Ayrılırken sarıldık :smiley:

10 Beğeni