BM Logistics "International Transport Services"

Kullandığınız güzel bir kar modu varmı acaba hazır 1.33 te yağmur fiziği güzeleşmişken birazda karda sürüş yapmak istiyorum online beklemekten yoruldum artık : D

2 Beğeni

Ets 2 için tavsiye edilen modlar konusunda olması lazım diye hatırlıyorum @Merta

3 Beğeni

Yollar bizim :smiley:

Özet

6 Beğeni

Bugünde şirket adına üzerimize düşeni yaptık. Şimdi istirahat vakti. Yarın akşam kaldığımız noktadan devam. :wink:

Özet

5 Beğeni

08.12.2018 konvoy goruntulerı eklendı sıteye

https://www.bmlogisticstransport.com/galeri

2 Beğeni

aramıza yeni katılan arkadaşlar oncelikle aramıza hoşgeldiniz soru görüş önerilieriniz için burdan yazabilirisiniz oyun içi görüntülerini buradan diğer arkadaşlarla payalaşabilirsiniz sadece bm logistics değil simülasyonpark tüm oyunlar için bilgi alabileceğiniz bir oluşum arkadaşlar

her hafta cuamrtesi günü aksam 21.00 da mp buluşmalarımız vardır katılım zorunlu değil ama olursanız zevkli geçen güzel bir ortam vardır arkadaşlar buluşmaya gelecekler asagıdakı lınkten her hafta o haftanın buluşmasına kayıt olmalı yükler serbestçalıştan trucksbook sevkıyat uzerınden verılecek bır gun once yuk ve arac boya bılgılerı burdan paylaşılıyor…

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

3 Beğeni

Yeni Aracım Hayırlı olsun. Yarın seferlere başlayacağım inşallah.

Özet

9 Beğeni

Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum : )

2 Beğeni

Öncelikle hoş bulduk inşallah güzel ortamlarda güzel sürüşler yapmayı başarabiliriz…
Benim bir sorum olacak dünden bu yana https://www.bmlogisticstransport.com/ a üye girişi yapamıyorum şifre yada mail hatalıdır diyor şifremi 2 defa değiştirdim bu sorunu çözebilmemiz mümkünmü ?

1 Beğeni

Siteye uye oldunuz mu suan isteyim telefondan siteye bakamiyorum yani giris yaptiginiz bolumde kayit ol var google ile girmeyi deneyin bir isterseniz birde siteye katit oldugunuz isim nedir ozelden yazarsaniz aksam kontrol edeyim

1 Beğeni

Özel msj yollamış bulunmaktayım iyi günler…

1 Beğeni

Aksam yarin ki 21.00 da yapilacak bulusmanin rotasini paylasacam arkadaslar

Konvoy kac km olsun

• 500-1000 km
  • 1000-1500 km
  • 1500-2000 km
  • 2000- km

0 oylayanlar

2 Beğeni

aslında çift dorseli iskandinavın 1 ucundan 1 ucuna gidiş dönüş şeklindemi 2 yük mü yapsak :slight_smile: beyond haric bende yok bir sürede olmayacak :smiley:

4 Beğeni

Artık yük alıp bırakmak için duraklama olmadığından ne kadar uzun iş o kadar iyi şirket adına , 1000 km yaklaşık 45 dk …

5 Beğeni

Kesinlikle murat abiye katılıyorum. Yük alıp yük bırakma gibi gereksiz vakit kayıplarını Trucksbook’un yeni sistemiyle ortadan kaldırdığımız için çok rahat bir şekilde 2000km bile yapabiliriz.

4 Beğeni

durum öyle fakat 1500 2000 arası yükler bence ideal ufak bir hız hatasıda kötü oluyor. ya sabitleyici 90 acacaz gecende yanlıslıkla yedim mesela :slight_smile: ayrıca her nekadar @MURATKAPTAN67 dediği gibi de olsa konvoyda beklemeler kopmalar vb molalar devreye girince 3 saat gibi bir süre cıkabilir 2000 km lik bir yükde… herkes bu süreye riayet edebilip yükü teslim edebilir mi orasını düsünmek lazım… Demek istedigim eğer oluyorsa söyle olabilir 1500 + 1000 gibi 2 adet sevkiyat atılabiliyorsa yük teslimatından sonra diğer yüke geçip devam edeceklerin devam etmesi daha mantıklı geldi… bilmem derdimi anlatabildin mi :smiley:

6 Beğeni

Ben seçeneklerde 3800 km bergen-palermo göremiyorum.:thinking:

5 Beğeni

Ben sana mekik verecem ay dunya arasi git gel sen uzay ussune kinoa tasi :))))

6 Beğeni

dün akşamki istem dışı oluşan bir buluşma

buluşma temamız BM RANGAROK :smiley:

Özet

bu aksam 21:00 da olacak buluşma verona-Aberdeen arası olacak aksam @MURATKAPTAN67 trucksbook uzerınden yükleri dağıtacak ve buluşma alanı söyleyecek…

9 Beğeni

Bu akşamki şirket boyaması nasıl olacak ?

2 Beğeni