BM Logistics "International Transport Services"

gir çık yaptığınızda save dosyasını okuyamayıp gırdıgınız andan ıtıbaren bzen sayıyor sıstem oturmus sekılde bu onceden de vardı bazen yapıyor bu gun mp de hıc bır sıkıntı cekmedık 3 tane falanda yuk teslımı yaptım test amaçlı sıkıntı yok yani şuanlık gir çık olayı bazen bu sıkıntıyı yapıyor dıkkat etmek lazım…

6 Beğeni

trucksbook sevkıyat işi çok çok iyi oldu özellikle konvoy için harika oldu herkes aynı yere yük alıp teslim etti eğlenceli ve zevkli bir buluşma oldu hepınızın ellerıne kollarına saglık sağlıcakla kalın

1820 km lık napoli-calais 24 er ton çikolata taşıdık :smiley:

seferden kareler

13 Beğeni

Ben de akşam görevi yapıyordum navigasyonu kapatınca dolaşmak zorunda kaldım :smiley: Olay güzel oldu. Sıradaki işim Amsterdam’dan Vilnius’a :slight_smile:

fotoğraf

7 Beğeni

fotoğraflar muhteşem, herkesin eline koluna saglik tekrardan

6 Beğeni

Fotoğraflar harika olmuş patron :slight_smile: Güzel bir konvoy oldu trucksbook sistemi ile zaman kaybı yaşamadan sistemli düzenli bir şekilde başlangıç noktasından bitiş noktasına vardık. Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık :slight_smile:

5 Beğeni

Kısa sürede olsa haritadan trafik bildirimi yaptım. İşe yaradımı bari :smiley:

3 Beğeni
Özet

yük sag salim teslim edilmiştir patron

6 Beğeni

8,12,2018 Konvoyundan bir kaç photo

Photos

12 Beğeni

2 Beğeni
Özet

Bu metin gizlenecek

patron dan yeni bir iş geldi bende kabul ettim uzun mesafeli iş
aldık yükümüzü koyulduk yola
ara ara foto’lar atacagım sizlere manzaralı

4 Beğeni

patron işi almaya çalıştım fakat oyunu açmıyor sürekli önceki otomatik kayda atıyor. Bir türlü işi alamadım. Yanlış hesaba aldım dedim. Tekrar ala tıklayıp diğer profillerle de denedim fakat hepsinde aynı sıkıntı baş gösterdi. Hayır’a tıklayıp belki bug’a girmiştir dedim öyle yapınca sevk’te gitti. Tekrar rota belirleyebilir mi acaba sorumlumuz: @MURATKAPTAN67 . Bu arada web sitesinde de sürekli yanlış şifre uyarısı alıyor giriş yapamıyorum. Şifre yeniledim fakat aynı uyarı devam ediyor. Siteye de giriş yapamıyorum. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

3 Beğeni

İlker abi aynı sorunu bende yaşadım, ama çözümünü bulamadım. Tam oyuna girecekken hata veriyor eski kayıdı açmadıkça profil yüklenmiyor, benim tahminim Steam cloud yönünde.

3 Beğeni

Anlaşılan o ki yanlış save dosyasına aldığımdan dolayı Bug’a sokmuşum. Seferi güncelleyene teşekkürler. Modsuz Save üzerinden halledildi sefer. Cümleten Hayırlı geceler

3 Beğeni

6 ıncı aşamaya kadar hepsini gerçekleştirdim hatta şirkete dahi gittim ama bana verilen azot yükü ne yazıkki çıkmıyor trucksbooktan iki kere yükü kabul et dedim oyunu kapatıp açıp yine aynı şekilde çıkmıyor sebebi neden olabilir oyunum en güncel sürümde sürüm düşürmemi gerekiyor acaba şimdiden teşekkürler.

2 Beğeni

sürüm düşürmenize gerek yok zaten son sürümde bu olay çıktı küçük bir yanlışlık yapıyorsunuz demek ki çünkü yükler çıkıyor sorun yok

sevkiyata trucksbook da evet dediğinizde sizden profil seçmenizi isteyecek orda en üsteki steam logolu isminize tıklamayın oyunda hangi profili kullanacaksanız o profili seçip sevkiyatı profilinize ekleyin oyuna girdiğinizde ise o sehirdeki serbest çalışa bakın ilk sırada olmayabilir ikinci belki üçüncü sayfada çıkabilir

2 Beğeni
Özet

Bu şekilde kullandığım profili seçiyorum oyuna girip berlin şehrine gidiyorum ancak yük bulunmuyor az önce farklı olarak profilim save hatası verdi sebebini anlamadım. Heran gibi bir mod kullanmıyorum modsuz oynuyorum oyunu. Bu arada sizi uğraştırmak istemem bu konuda zaten fazlası ile uğraşıyorsunuz bilgi vermek için yazıyorum ben normal olarak km yapmaya devam edicem bu ay fazla bakamadım arayı kapim :slight_smile:

3 Beğeni

yok olurmu öyle şey önemli olan çözebilmek cloud açık mı sizde

3 Beğeni

size yeni teslimat verdim cloud açıksa steamden ıptal edin belki onla ilgili olabilir trucksbook dan diğerini iptal edip oyunu açmadan bu verdiğimi kabul edin profilinizi seçerken dediğim gibi yanında steam işareti olanı seçmeyin diğierini seçip oyunda o profile girin berline gitmeden harıtadan berlini seçip serbest işi açıp ordan bakın sevkiyata dediğim gibi 2-3 sayfa var ise ilk sayfada çıkmayabilir diğer sayfalara da bakın…

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim hiç bir ayar yapmadan sizin verdiğiniz görev gözüktü ilk görevde bir sorun vardı sanırım şuan sizin verdiğiniz görev gözükmekte :slight_smile: Eski görevde 3 sayfa vardı üçündede yoktu şirkete gidip baktım ordada çıkmamıştı.

3 Beğeni

Bana neden iş vermiyorsun patroon :slight_smile:

3 Beğeni